September 22, 2020


Ücretsiz En İyi Medya Oynatıcılardan Birisi

VLC Media Player tüm medya dosyalarını oynatmak için kullanabileceğiniz en iyi ücretsiz ve Türkçe medya oynatıcıdır. Dahili codec bileşenleri sayesinde herhangi bir codec çözücü yüklemeden tüm video ve ses dosyalarını oynatmayı sağlar.

VLC media player çeşitli ses ve video formatları yanı sıra DVD, VCD ve harici codec veya program olmadan çeşitli streaming protokolleri için yüksek derecede taşınabilir multimedya oynatıcı. Ayrıca IPv4′deki iletim paketi akışı içinde ya da bir yüksek bant ağ üzerinde IPv6 olarak kullanılabilir.

VLC (Açılımı VideoLAN Client) tam işinize yarayacak ücretsiz bir medya oynatıcı. Ses ve video formatlarını MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DivX, MP3, ve OGG, hatta DVD ve VCD’leri bile hiçbir sorun çıkarmadan oynatabilme imkanına sahip. Ayrıca IPv4 veya IPv6 ağlarında yayın sunucusu olarak da kullanmanıza olanak sağlayan mükemmel bir yayın aracı. İçerisinde bir çok özelliği bulunan altyazı desteğini oldukça kolay bir şekilde sağlayan, film izlerken hiçbir sorun ile karşılaşmayacağınız, bir çok kodek paketi ile uyumlu tam bir medya oynatıcısı.

VLC Media Player Bilgileri

Son Sürüm: VLC Media Player 2.2.4

Boyutu: 23.59 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

VLC Media Player 32 Bit İndir

VLC Media Player 64 Bit İndir

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"VLC Media Player Son Sürüm Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status