October 25, 2020


VLC Media Player

VLC Media Player tüm medya dosyalarını oynatmak için kullanabileceğiniz en iyi ücretsiz ve Türkçe medya oynatıcıdır. Dahili codec bileşenleri sayesinde herhangi bir codec çözücü yüklemeden tüm video ve ses dosyalarını oynatmayı sağlar.

VLC media player çeşitli ses ve video formatları yanı sıra DVD, VCD ve harici codec veya program olmadan çeşitli streaming protokolleri için yüksek derecede taşınabilir multimedya oynatıcı. Ayrıca IPv4′deki iletim paketi akışı içinde ya da bir yüksek bant ağ üzerinde IPv6 olarak kullanılabilir.

VLC (Açılımı VideoLAN Client) tam işinize yarayacak ücretsiz bir medya oynatıcı. Ses ve video formatlarını MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DivX, MP3, ve OGG, hatta DVD ve VCD’leri bile hiçbir sorun çıkarmadan oynatabilme imkanına sahip. Ayrıca IPv4 veya IPv6 ağlarında yayın sunucusu olarak da kullanmanıza olanak sağlayan mükemmel bir yayın aracı. İçerisinde bir çok özelliği bulunan altyazı desteğini oldukça kolay bir şekilde sağlayan, film izlerken hiçbir sorun ile karşılaşmayacağınız, bir çok kodek paketi ile uyumlu tam bir medya oynatıcısı.

Ücretsiz, açık kaynak kodlamalı ve çapraz platform destekli. Sistem kodekleri ve birçok popüler video formatı ile uyumlu. Canlı kayıt imkanı. Anlık duraklatma ve kare kare ilerletme imkanı. Hız kontrol özelliği. Yeni HD kodekleri (AES3, Dolby Digital Plus, TrueHD, Blu-Ray Linear PCM, Real Video 3.0 ve 4.0, …) Yeni format destekleri (Raw Dirac, M2TS, …) ve içeriğinde uyumlu formatların iyileştirilmeleri.

VLC Media Player son sürüm linki eklenmiştir.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

2 Yorum yapıldı

  • fuzuli
    27 Mart 2012

    ço güzel program

"VLC Media Player 1.0.1 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status