March 28, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Resim, Fotoğraf Sıkıştırma Programı

Kaliteli resim veya fotoğrafların boyutu büyük olur. Resimlerinizin kalitesini pek fazla düşürmeden dosya boyutunu düşürmek için sıkıştırma yapmak daha iyidir.

VJC programı da bu iş için ideal bir program. Resimlerin dosya boyutlarını azaltmayı sağlayan ücretsiz bir program.

Sponsorlu Bağlantılar

VJC programı en iyi sıkıştırma düzeyini sağlayan bir fotoğraf sıkıştırma programıdır. VJC XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ile uyumlu çalışır.

VJC programı resim ve fotoğraf dosyalarının boyutunu küçülten bir resim dosyası sıkıştırma programı. Elinizdeki resim ve fotoğraf dosyaları, özellikle yüksek kaliteli olmaları durumunda fazla adetlerde inanılmaz yer kaplayabiliyorlar ve bu da fotoğrafların taşınabilirliklerini azaltan etkenlerden bir tanesi. Bunun yanında özellikle web tasarım ile uğraşanların başının belalarından birisinin de fotoğraf boyutlarından kaynaklanan yavaşlıklar olduğu göz önüne alındığında kolay ve hızlı kullanılır bir resim sıkıştırıcısının önemi daha da ortaya çıkıyor.

Programı kullanırken tek yapmanız gereken istediğiniz resmi programa sürükle bırak yöntemi ile attıktan sonra varolan sıkıştırma oranları arasından birini seçmek. Dilerseniz sıkıştırma seviyesini seçebileceğiniz gibi dilerseniz de elde etmek istediğiniz dosya boyutunu seçebilir ve sıkıştırmanın otomatik olarak gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Bu işlemleri yaparken iki pencere karşınızda yer alıyor ve böylece anlık olarak hangi resim sıkıştırma oranının resmi ne hale getirebileceğini görebiliyorsunuz. Tatmin olduğunuzda ise tek yapmanız gereken kaydetme butonuna basmak ve resminizi istediğiniz yerde kullanmak.

Boyutu: 221,50 Kb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"VJC İndir (1.0)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status