March 28, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Vista Start Menu

Vista Start Menu ücretsiz programı ile başlangıç menünüzü Vista görünümüne çevirebilirsiniz. Vista Start Menu, Başlangıç tuşuna bastığınızda ortaya çıkıyor ve size Windows Vista işletim sisteminin kolaylıklarından olan başlangıç menüsünü önünüze seriyor, birçok uygulamayı da kısayollar ve tuş kombinasyonları ile çalıştırabilmenizi sağlıyor

Vista Start Menu, başlat menüsü için alternatif olabilecek gelişmiş bir arayüz aracıdır.Vista Start Menu ücretsiz programı ile başlangıç menünüzü Vista görünümüne çevirebilirsiniz. Windows XP, 2000, Vista ve 7 işletim sistemlerinde kullanabileceğiniz bu araç ile bilgisayarınızın donanımının da daha az yorulmasına olanak tanıyabilir ve Vista işletim sistemindeki başlat menüsünün görselini masaüstünde kullanabilirsiniz. Kolay kullanımlı yapısı ile bilgisayar konusunda fazla bilgisi olmayan kişilerin bile kolayca kullanabileceği şekilde tasarlanan Vista Start Menu, efektif özellikleri ile de bilinçli kullanıcılar tarafından da tercih edilen bir araçtır.

Sponsorlu Bağlantılar

Başlat menünüzün yerine Vista Start Menu kullanmaya başlayın ve başlangıç menünüze daha güzel özellikler katın. Sistem dosyalarını değiştirmeyen yapısı ile de güvenilir olan Vista Start Menu, kullanımı kolay bir masaüstü aracıdır.

Vista Start Menu son sürüm linki eklenmiştir.

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Vista Start Menu 3.6 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status