September 27, 2016


Sponsorlu BağlantılarVirtualDub 1.9.9 2010 Son Sürümü

VirtualDub GNU General Public License (GPL) ile lisanslandırılmış video işleme ve yakalama programıdır. VirtualDub, Adobe Premiere gibi genel amaçlı bir video editörüdür. Ücretsiz bir yazılım olan Virtual Dub piyasadaki ücretli görüntü düzenleme yazılımları karşısında güçlü bir alternatiftir.Adobe Premiere gibi oldukça pahalı ve büyük boyutlu programların işleme gücüne ulaşamasa bile, VirtualDub; hızı, tam anlamıyla profesyonel kullanabilirliği, gelişkin seçenekleri ve tamamen ücretsiz olması yönünden, uzmanlarca kullanılan bir işleme programıdır. Programın esas görevi, AVI dosyalarını işlemek olmasına rağmen, MPEG-1 dosyalarını okuyabilir ve BMP dosyalarını işleyebilir.

Program tüm standart codec’lerle uyumlu çalışıyor ve import özelliği sayesinde kullanıcılara piyasadaki bir çok ücretsiz görüntü düzenleme filtresini kullanma imkanı veriyor. Video yakalama (capture) desteği de sunan VirtualDub ile video dosyaları üzerinde dilediğiniz işlemleri kolaylıkla yapabileceksiniz.

Bu sürümde en önemli düzeltme AVI hiyerarşik endeksi okuma koduna bir değişimdir. Normalde bu endeksi 4GB fazla başlık ve subindex blokları kapsayan bir ana indeks ile sadece iki derin düzeyleri vardır.

Not:VirtualDub 1.9.7

1.63 Mb

İngilizce

Ücretsiz

Hemen İndir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"VirtualDub 1.9.9 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status site stats