October 25, 2016


Sponsorlu BağlantılarSanal Makine, İşletim Sistemi Oluşturma Programı

VirtualBox kurumsal hem de ev kullanımı için güçlü x86 ve AMD64/Intel64 sanallaştırma ürünüdür. Sadece VirtualBox kurumsal müşteriler için son derece zengin özelliklere sahip, yüksek performanslı ürün, aynı zamanda GNU Genel Kamu Lisansı (GPL) sürüm şartları altında Open Source Software gibi serbestçe kullanılabilen tek profesyonel bir çözümdür.

VirtualBox yeni sürümü Windows 8 uyumlu olarak geliyor.

VirtualBox Windows 7/Vista/XP 32 bit-64 bit işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

VirtualBox Windows, MAC, Linux, Macintosh ve Solaris ana bilgisayarlarda çalışır.

VirtualBox iletişim sistemi kurmanızı sağlayan ücretsiz programı.

InnoTek VirtualBox sanal işletim sistemi kurmanızı ve kullanmanızı sağlayan ücretsiz ve açık kaynak kodlu bir yazılım. Vmware ve Virtual PC gibi alternatiflerinin yanında kolay kullanımı ve açık kaynak kodlu olması ile göze çarpıyor.

VirtualBox bilgisayarınıza ikinci bir işletim sistemi ister Linux, isterse Windows Vista olsun sanal olarak kurabilmenizi sağlıyor. Program yapımcıları tarafından uyumluluk testi için, herhangi bir bilgisayar kullanıcı tarafından yazılım test etmek için, benim gibi sürekli program kurup kaldıranlar için ise sistemini şişirmemek için sanal ve farklı bir işletim sistemi kurmaya yarıyor. İşletim sisteminin kullanacağı donanım miktarını (harddisk, ram vb..) kurulum sırasında seçebiliyorsunuz.

virtualbox türkçe gezginler, virtualbox 4 2 8 türkçe yama, win7 64 bit uyumlu virtual pc, virtualbox windows 7 32 bit torrent download, virtualbox windows 8 uyumlu 64 bit indir, virtualbox windows xp 32 bit download gezginler, virtualbox-win 8 gezginler tr, wirtualbox vin7 turkce surum yukle, virtualbox win 8 uyumlu indir

VirtualBox bazı özellikleri şunlardır:

  • VirtualBox iyi tanımlanmış iç programlama arabirimi ve istemci /sunucu tasarım modüler bir tasarıma sahiptir.
  • Sanal makine yapılandırma ayarları tamamen XML ve yerel makineden bağımsız saklanır.

Boyutu: 104 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"VirtualBox İndir (4.2.8) MAC" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status site stats