March 26, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

VirtualBox İndir

VirtualBox kurumsal hem de ev kullanımı için güçlü x86 ve AMD64/Intel64 sanallaştırma ürünüdür. Sadece VirtualBox kurumsal müşteriler için son derece zengin özelliklere sahip, yüksek performanslı ürün, aynı zamanda GNU Genel Kamu Lisansı (GPL) sürüm şartları altında Open Source Software gibi serbestçe kullanılabilen tek profesyonel bir çözümdür. VirtualBox iletişim sistemi kurmanızı sağlayan ücretsiz programı.

InnoTek VirtualBox sanal işletim sistemi kurmanızı ve kullanmanızı sağlayan ücretsiz ve açık kaynak kodlu bir yazılım. Vmware ve Virtual PC gibi alternatiflerinin yanında kolay kullanımı ve açık kaynak kodlu olması ile göze çarpıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

VirtualBox bilgisayarınıza ikinci bir işletim sistemi ister Linux, isterse Windows Vista olsun sanal olarak kurabilmenizi sağlıyor. Program yapımcıları tarafından uyumluluk testi için, herhangi bir bilgisayar kullanıcı tarafından yazılım test etmek için, benim gibi sürekli program kurup kaldıranlar için ise sistemini şişirmemek için sanal ve farklı bir işletim sistemi kurmaya yarıyor. İşletim sisteminin kullanacağı donanım miktarını (harddisk, ram vb..) kurulum sırasında seçebiliyorsunuz.

VirtualBox son sürüm linki eklenmiştir.

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

3 Yorum yapıldı

 • 18 Mart 2013

  iyiki böyle bir şey var

 • murat
  7 Ocak 2016

  cok güzel pram

 • murat
  7 Ocak 2016

  harika pram

"VirtualBox 4.2.0 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status