Ücretsiz Film ve Video İndirme Programı

VidMasta otomatik torrent linki bulan, uygun formatlarda indirmenizi sağlayan ücretsiz bir video indirme programıdır.

Her hangi bir formatta (TV, DVD, 720p, 1080i/p) film ve televizyon başlıkları izleyebilir veya indirebilirsiniz. Sadece iki tıklama ile indirme yapacaksınız.

Otomatik güvenilmez IP’leri filtreleme, proxy kullanımı ve şifreleme. Video indirme linkleri için “Derin Arama, En İyi Kaynak” algoritması. Sonra algoritma agrega arama sorgusu varyasyonları dayalı tüm potansiyel indirme linkleri ve içeren faktörlere dayalı en iyi bağlantıyı seçer.

Popular Movies seçeneği ile en çok indirilen videoları görebilirsiniz. Popular TV Shows seçeneği ile de en çok indirilen TV şovlarını görebilirsiniz.

Popüler video başlıkları için çevrim dışı arama ve indirme linkleri. Video alt yazılar arayabilir, indirebilirsiniz.

Arama başına sonuç sayısını ayarlama. İndirilebilir bir video dosyasının minimum ve maksimum boyutunu ayarlayabilirsiniz. İndirilebilir video dosyası uzantılarını ayarlayabilirsiniz. Adı, yayın tarihi, türü, sayısı, ülke ve dil ile film ve televizyon başlıklarına göre arama yapabilirsiniz.

PeerBlock entegrasyon (Windows 2000, XP, Vista ve 7 için geçerlidir)

Program için gerekli: Java (versiyon 6 veya üzeri) gereklidir.

Video formatına göre arama nasıl yapılır?

Bir indirme linkine tıklayın, uygulama penceresinin altındaki düğmelerinden bir biçim seçin. Arama yeniden veya farklı bir video biçimi seçtikten sonra yeni bir arama başlatmaya, yinelemeye gerek yoktur. Sadece farklı bir video biçimi seçin ve ardından indirme bağlantısını yeniden tıklayın. Kullanılabilir biçimler “Any”, DVD, 720 HD, and 1080 HD.  “Any” şu biçimleri içerir: TV, DVD, 720p, 1080i/p. DVD is any DVD. 720 HD is 720p. 1080 HD is 1080i/p.

Boyutu: 19 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

2 Yorum yapıldı

  • 14 Kasım 2013

    seviyorum programı

  • gazi
    15 Ocak 2014

    uygun

"VidMasta İndir (14.9)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status