October 24, 2021


Video Ses Karıştırma ve Düzenleme Programı

Full Video Audio Mixer, ses ve video parçalarını tek bir medya dosyasında düzenlemek veya karıştırmak için basit ve kolay bir kullanım sunan video ses karıştırıcı ve düzenleyicidir. Program bir ses parçasını var olan bir video dosyasına birleştirmenin yanı sıra medya akışlarını sezgisel bir şekilde karıştırıp kesmelerine olanak tanıyan bir video ve ses düzenleyicisidir.

Video ve ses karıştırma oldukça zor işlerden biridir. Dışarıdan bakanlar bu işi çocuk oyuncağı gibi düşünse de ortaya güzel sonuçlar çıkarmak için yoğun bir çalışma gerekir. Full Video Audio Mixer oldukça karmaşık olan video ve ses karıştırma işlemini daha kolay hale getirmektedir. Video ses silme özelliği de vardır. Kısacası hem video klipleri hem de ses parçalarını düzenlemek, isterseniz video ve dosyalarını karıştırmak için kullanabileceğiniz çok güzel bir programdır.

Sezgisel arayüz ile kolayca video, ses düzenleyin ve karıştırın

Kapsamlı video ve ses dosyalarını destekler ve değişiklikleri yapmadan önce hazırladığınız video ses dosyasının içeriğini görmeye izin veren dahili bir kod seti içermektedir. Program gerçekten çok kolay bir kullanım sunar.

Full Video Audio Mixer temiz ve çok sezgisel bir arayüze sahiptir. Program ana ekranında video ve ses için iki ayrı pencere vardır. Birinci ekranda video klipleri ekleyip düzenleyebileceğiniz seçenek. İkinci sekmede ses parçalarını ekleyip düzenleyeceğiniz seçenekler vardır.

Kapsamlı düzenleme araçları vardır

Program video ve ses dosyalarını karıştırmanın yanı sıra videoyu erteleme, çerçeveler için özel boyutlar ayarlama, ses seviyesini ve görüntü hareketini ayarlama gibi özelliklere sahiptir. Ses kesme imkanlarının yanı sıra, seçilen bir parçanın seviyesini ayarlamayı sağlayan amplifiye özelliğini kullanabilirsiniz.

Düzenlemek istediğiniz videonun orijinal dosyası her zaman saklanır. İki dosyayı ayrı bir videoda karıştırmaya devam edebilirsiniz.

Video Music Mixer son sürüm linki eklenmiştir.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • 21 Şubat 2015

    çok güzel

"Video Music Mixer 3.4 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status