March 24, 2018


Bilgisayar Kamerasından Video Çekme Programı

Video çekme programı mı arıyorsunuz? Bilgisayar kamerasından video çekme programı arayanlar için yardımcı olacak ücretsiz bir programı paylaşacağım.

Bilgisayarınızın web kamerasından dilediğiniz şekilde video kayıt yapabilirsiniz. Video çekme programları arasından en iyilerden birisi bu program diyebiliriz.

Video Booth, webcam’den video çekme yapmayı sağlayan ücretsiz video çekme programıdır.

Video Booth programı ile kolayca dahili veya bilgisayar bağlantılı kamera ile fotoğraf çekebilirsiniz. Sadece, uygulamayı başlatın, görüntüleri bulun ve tıklayın. Tek bir resim çekin veya resimleri daha özel kılan “Continuous Shooting-Sürekli Çekim” modu kullanarak arka arkaya dört fotoğraf çekebilirsiniz.

Video Booth; fotoğraf çekme programı, kamera programı, webcam fotoğraf çekme programı, bilgisayardan fotoğraf çekme programı, bilgisayar kamerasından video çekme programı, fotograf ve video çekme programıdır.

video cekme programı video booth

Sorunsuz Video Kayıtları Yapın

Video Booth ile web kameranız ile video klip kaydı oldukça kolaydır. Daha da önemlisi Video Booth tarafından çekilen video kliplerin çok düzgün ve istikrarlı olmasıdır. Hazırladığınız video klipleri video sitelerine yükleyebilirsiniz.

fotoğraf çekme programı, gezginler fifa 2008 demo türkçe yama indir, hd fotoğraf çekme programı webcam, ekran videosu çekme programı, gezginler fifa 2008demo türkçe yama indir, pc de video çekme programı indir gezginler, webcam den hd video çekme

Fotoğraflara Efektler Ekleme

Görünüşünüzü dönüştürmek için efektler kullanabilirsiniz, fantastik gülümseme veya ilginç efektler. Uzayda bir resim çekin ya da güzel bir sonbahar ormanında bir yürüyüş yapın. Ek çekim ve video kaydı için çok iyi çalışan vVideo Booth tarafından sunulan tüm efektleri kullanabilirsiniz.

Boyutu: 9.88 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Video Çekme Programı İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status