Webcam Fotoğraf ve Video Çekme Programı

Video Booth, bilgisayarın kamerasından fotoğraf çekme, video çekme programı.

Video Booth, webcam, web kameranızı kullanarak eğlenceli fotoğraf ve video klip çekmenizi sağlayan ücretsiz, bedava program.

Hazırladığınız video klipleri, doğrudan web sitesi veya video sitelerine yükleyebilirsiniz. Çektiğiniz fotoğrafları veya videoları arkadaşlarınız ile de paylaşabilirsiniz.

Video Booth programı XP, Vista, Windows 7 32 Bit-64 Bit işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Şipşak Resimler Çekin

Video Booth programı ile kolayca dahili veya bilgisayar bağlantılı kamera ile fotoğraf çekebilirsiniz. Sadece, uygulamayı başlatın, görüntüleri bulun ve tıklayın. Tek bir resim çekin veya resimleri daha özel kılan “Continuous Shooting-Sürekli Çekim” modu kullanarak arka arkaya dört fotoğraf çekebilirsiniz.

fotoğraf çekme programı indir gezginler, photo booth indir gezginler, windows 7 kamera programı indir gezginler, webcam fotoğraf çekme programı, bilgisayardan fotoğraf çekme programı indir gezginler, bilgisayar kamerasından video çekme programı indir, fotograf ve video çekme programı, facebook camera indir gezginler, fotoğraf çekme programı gezginler, video booth nasıl çalışır

Sorunsuz ve İstikrarlı Video Kayıtları Yapın

Video Booth ile web kameranız ile video klip kaydı oldukça kolaydır. Daha da önemlisi Video Booth tarafından çekilen video kliplerin çok düzgün ve istikrarlı olmasıdır. Hazırladığınız video klipleri video sitelerine yükleyebilir veya aileniz ve arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Efektler Ekleyebilirsiniz

Görünüşünüzü dönüştürmek için efektler kullanabilirsiniz, fantastik gülümseme veya ilginç efektler. Uzayda bir resim çekin ya da güzel bir sonbahar ormanında bir yürüyüş yapın. Ek çekim ve video kaydı için çok iyi çalışan vVideo Booth tarafından sunulan tüm efektleri kullanabilirsiniz.

Boyutu: 10,98 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Video Booth İndir (2.4.7.6)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status