Sponsorlu Bağlantılar

Video Booth İndir: Webcam den Foto ve Video Çekme

Video Booth, webcam, web kameranızı kullanarak eğlenceli fotoğraf ve video klip çekmenizi sağlayan ücretsiz, bedava program.

Hazırladığınız video klipleri, doğrudan web sitesi veya video sitelerine yükleyebilirsiniz. Çektiğiniz fotoğrafları veya videoları arkadaşlarınız ile de paylaşabilirsiniz.

Video Booth programı XP, Vista, Windows 7 32 Bit-64 Bit işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Şipşak Resimler Çekin

Video Booth programı ile kolayca dahili veya bilgisayar bağlantılı kamera ile fotoğraf çekebilirsiniz. Sadece, uygulamayı başlatın, görüntüleri bulun ve tıklayın. Tek bir resim çekin veya resimleri daha özel kılan “Continuous Shooting-Sürekli Çekim” modu kullanarak arka arkaya dört fotoğraf çekebilirsiniz.

Sorunsuz ve İstikrarlı Video Kayıtları Yapın

Video Booth ile web kameranız ile video klip kaydı oldukça kolaydır. Daha da önemlisi Video Booth tarafından çekilen video kliplerin çok düzgün ve istikrarlı olmasıdır. Hazırladığınız video klipleri video sitelerine yükleyebilir veya aileniz ve arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Efektler Ekleyebilirsiniz

Görünüşünüzü dönüştürmek için efektler kullanabilirsiniz, fantastik gülümseme veya ilginç efektler. Uzayda bir resim çekin ya da güzel bir sonbahar ormanında bir yürüyüş yapın. Ek çekim ve video kaydı için çok iyi çalışan vVideo Booth tarafından sunulan tüm efektleri kullanabilirsiniz.

Boyutu: 10,98 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Download: Video Booth 2.4.2.2 İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Nasıl Buldular?

webcam fotoğraf çekme programı, fotoğraf çekme programı indir gezginler, bilgisayar kamerasından fotoğraf çekme programı indir, bilgisayardan fotoğraf çekme programı indir gezginler, webcam video çekme, webcam resim çekme programı, fotoğraf çekme programı gezginler, bilgisayardan fotoğraf çekme programı indir, webcamdan video çekme, bilgisayar kamerasından video çekme programı indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • 10 Kasım 2013

    çok güzel olmuş llerine sağlık

"Video Booth 2.4.2.2 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status site stats