February 28, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Vectir Free: Telefon İle Bilgisayar Kontrol Programı

Vectir Free, Android, Windows Phone mobil cihazları ile bilgisayarı kontrol etmeyi sağlayan ücretsiz bir programdır. Bilgisayarı uzaktan kumanda etmek istiyorsanız  Vectir ücretsiz sürümü yardımcı olacaktır. Vectir Free programı Bluetooth veya WiFi aracılığıyla bilgisayarı kontrol etmeyi sağlar. Vectir HTPC uzaktan kumanda çözümüdür. Bluetooth, WiFi ve IR desteği ile, uzaktan cep telefonu, tablet veya IR uzaktan kumanda ile HTPC kontrol seçeneği sunar. USB-UIRT desteği ile IR Uzaktan Kumanda özelliği de sunuyor. VLC Media Player, Winamp, Windows Media Player, iTunes ve PowerPoint ve daha fazla uygulamayı kontrol etmeyi sağlıyor.

Vectir, uzaktan kumanda sayesinde bilgisayarların masaüstünü görüntüleme ve denetlemeyi sağlar. Kablosuz klavye olarak telefon ya da tablet kullanın. Klavye, Mouse ve Ses kontrolü sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Android veya Windows Phone mobil cihazınız ile bilgisayarı kontrol etmeniz için Vectir (Android) ve Vectir (Windows Phone) uygulamalarının mobil cihazınıza yüklenmesi gerekiyor.

Vectir-Free-indir

Vectir Özellikleri

Android PC Remote Control: Android telefon veya tablet ile bilgisayar kontrolü sağlar.

Bluetooth Remote Control: Bluetooth ile PC kontolü sağlar.

WiFi Remote Control: WiFi ile PC kontrolü sağlar.

IR Remote Control: Herhangi bir standart kızılötesi uzaktan kumanda ile bilgisayarınız üzerinde tam kontrol sağlamak için USB-UIRT gibi cihazlar ile çalışır.

HTPC Remote Control: Bluetooth, WiFi ve IR desteği ile, uzaktan cep telefonu, tablet veya IR uzaktan kumanda ile HTPC kontrol seçeneği var.

Application Control: Vectir, Windows Media Player, iTunes, Winamp ve PowerPoint gibi popüler yazılım uygulamaları için önceden yüklenmiş uzaktan kumanda desteği sağlar. Diğer uygulamalar için Klavye Komut özelliği aracılığıyla kullanılabilir.

System Control: Ses kapatma/açma, fare, klavye ve sistem komutları gibi işletim sistemi fonksiyonları uzaktan kontrol etmeyi sağlar.

Remote Desktop: Cep telefonunuzdan masaüstünü görüntülemek ve bilgisayar ile etkileşimi sağlar.

Remote Profile Designer: Cep telefonunuz için kendi özelleştirilmiş Uzaktan Profilleri tasarlamayı sağlar.

Vectir Free Ekran Görüntüleri

vectir-free-indir-1- vectir-free-indir-2- vectir-free-indir-3-  vectir-free-indir-5-

Vectir Free Bilgileri

Son Sürüm: Vectir Free 3.4.0.5

Boyutu: 18.13 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: Incendo Technology

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Vectir Free 3.4.0.5 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status