April 30, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

VDrift 2014: Ücretsiz Yarış Simülasyon Oyunu

VDrift 2014 drift yarışları ile yapılan bir çapraz-platform, açık kaynak sürüş simülasyon oyunudur. Sürüş fizik motoru, sıfırdan yeniden yazılmıştır ancak Vamos fizik motorundan esinlenerek hazırlanmıştır. GNU Genel Kamu Lisansı (GPL) v2 altında yayınlanmıştır. Linux, FreeBSD, Mac OS X ve Windows işletim sistemlerinde kullanılabilir.

vdrift-indir-

Sponsorlu Bağlantılar

VDrift, gelişmiş pek çok özellikler sunmakta. Gerçek dünya pistlerine dayalı 45’in üzerinde pist mevcut. Gerçek dünya araçlarına dayalı 45 den fazla araba mevcut. Çok gerçekçi simülasyon kalitesinde sürüş fiziği.

Fare / joystick / gamepad / klavye desteği sunuyor. İstediğiniz oyun araçları ile oynayabilirsiniz. Tamamen modellenmiş parça, manzara ve arazi tipi. Birkaç farklı kamera modu sunuyor. Tamamen özelleştirilebilir kontroller. Sizin için hangisi daha kolay ise, o şekilde ayarlayabilirsiniz. Joystick, fare ve klavye girişleri filtreleme özelliği. Fren ve vites farları.

Sürücü yardımcıları: otomatik vites değiştirme, çekiş kontrolü (patinaj engelleme/anti patinaj sistemi), fren kilitlenme önleyici. Motor ve yol sesleri.

VDrift tüm özelliklere baktığımız zaman harika bir yarış deneyimi verecek.

VDrift Bilgileri

Son Sürüm: VDrift 2014-10-20

Boyutu: 455.56 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: VDrift.net

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"VDrift İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status