uTorrent SpeedUp Pro: uTorrent indirmeyi hızlandıran ücretsiz uTorrent eklentisi.

uTorrent SpeedUp ProuTorrent programı ile yaptığınız film, müzik veya herhangi bir dosyayı daha hızlı indirmeyi sağlamaya yardımcı ücretsiz bir program. uTorrent SpeedUp Pro, uTorrent için download/indirme hızlandırıcı eklentidir. Genel olarak uTorrent müşteri ayarları için ve özellikle de indirme hızı için yardımcı olur. uTorrent iç hesaplardan yararlanarak en uygun ayarları sağlar.

Bu küçük eklenti, dosya paylaşımı en kritik sorunlarını çözmeyi amaçlar. Yavaş dosya aramaları, P2P ağı üzerinden ek indirme kaynaklarından doğru arama yapmak ve internet bant genişliği kullanımını optimize etmeyi sağlar. Kolayca uTorrent platformuna entegre olacaktır. Herhangi bir yapılandırma yapmanıza gerek yoktur.

uTorrent SpeedUp Pro, uTorrent’den dosya indirme ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar için çözüm sunacaktır. Sizin ayarlamalar yapmanıza gerek bile kalmaz. Şimdi kısaca diğer özelliklerine bakalım;

Daha iyi bir indirme sağlamak için, bant genişliğini optimize eder. Bitmiş ve bozuk torrent dosyaları otomatik olarak temizler. Herhangi bir nedenden dolayı kesintiye uğrayan indirmeleri devam ettirme. İndirilen veya eksik dosyaları temizler. İndirme işlemleri ile ilgili detaylı bilgiler sunar.

uTorrent SpeedUp Pro indir-uttorrent indirme hizlandirma programi

uTorrent SpeedUp Pro programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ile uyumludur.

Boyutu: 748 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"uTorrent SpeedUp Pro 3.6.0 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status