uTorrent hızlandırma programı: uTorrent dosya indirmeyi hızlandırma eklentisi.

uTorrent‘ten dosya indirmek bazen sinir bozucu olabiliyor. İnternet hızı ne kadar hızlı olursa olsun, bant genişliği en uygun şekilde değilse, indirmeler çok yavaş olabiliyor. Bant genişliğini ayarlamak da uzmanlık gerektiriyor. Ama sizin uzman olmanıza gerek yok.

uTorrent‘ten herhangi bir dosya indirirken bant genişliğini en uygun şekilde ayarlayan ve dosya indirmeyi hızlandıran ücretsiz yardımcı bir program mevcut. uTorrent SpeedUp Pro adındaki bu program, uTorrent download hızlandırıcı ücretsiz bir uTorrent eklentisidir. Bu eklenti, uTorrent hesabınız ile ilgili en uygun ayarları otomatik olarak sağlar.

uTorrent ile yaptığınız indirmelerde yaşadığınız sorunlar için otomatik çözüm sunar. En doğru dosya aramayı sağlayarak, hızlı bir şekilde dosya indirmek için bant genişliği ve diğer tüm sorunlar için optimize etmeyi sağlar.

Ben bu eklentiyi nasıl kullanabilirim veya nasıl ayarlamalar yapmalıyım diye düşünebilirsiniz. Sizin hiçbir şey yapmanıza gerek yok. Bu ücretsiz eklenti otomatik olarak tüm ayarlamaları sağlar.

Bozuk torrent dosyalarını görmeniz veya belirlemeniz zordur. Bu eklenti bozuk olan tüm torrent dosyaları otomatik olarak siler. Bu sayede doğru olan indirmeleri sağlar. Kesintiye uğramış veya yarım kalmış bir indirmeniz varsa bu indirmeyi devam ettirir.

uTorrent SpeedUp Pro indir-uttorrent indirme hizlandirma programi

uTorrent SpeedUp Pro programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ile uyumludur.

Boyutu: 748 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"uTorrent İndirmeyi Hızlandırma Programı İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status