Sponsorlu Bağlantılar

uTorrent 2.2 Türkçe son sürüm.

µTorrent, diğer Bittorent istemcilerine göre çok daha fazla özellik içeren, açık kaynak kodlu bir client yazılımıdır. Bandwidth önceliklendirme ve zamanlama gibi öne çıkan özelliklerinin yanında bilgisayar kaynaklarını en az kullanması ve küçücük boyutuyla çok başarılı bulduğumuz bir uygulama.

Çoklu kaynaklardan aynı anda indirmeyi destekliyor, genel veya her torrent dosyası için band limiti belirleyebiliyorsunuz. Kesilmiş, kopmuş bağlantıları kendisi devam ettirebiliyor. 45’den fazla dil desteği de sunan bu uygulama torrent indirenler için birebir.

uTorrent dünyanın en popüler BitTorrent istemcisidir. Özellikleri diğer BitTorrent müşteri mevcut çoğu μTorrent olarak, bant genişliği önceliği, planlaması dahil olmak üzere, RSS otomatik indirme ve Mainline DHT (BitComet ile uyumlu) mevcuttur. Ayrıca, μTorrent Protokol Şifreleme ortak özellikleri destekler.

Torrent sitelerinde paylaşılan linkleri açarak dosyaları indirmek için hızlı, ücretsiz ve yenilikçi bir uygulama arıyorsanız uTorrent tam size göre. Bünyesinde barındırdığı çok sayıda özellik sayesinde en popüler torrent indirme uygulamalarından biri haline gelen uTorrent, yetenekleri ve basit yapısıyla dikkat çekiyor.

Genel ve torrent bazlı hız limiti, çok sayıda torrent’i aynı anda indirme, yeni RSS girdilerini otomatik olarak indirme, bütünleşik indirme ajandası gibi özellikleriyle öne çıkan uTorrent‘in sekmeli arayüzü indirilen dosyaların hızlarını, paylaşılan dosyaların detaylarını ve bağlı olan kullanıcıları gözlemlemenize olanak sağlıyor.

Kompakt ve temiz bir arayüze sahip olan uyuglama yüksek indirme hızlarında bile sistem kaynaklarını fazla tüketmiyor. Boyut olarak en küçük torrent istemcisi olan uTorrent’i Türkçe olarak kullanmak istiyorsanız dil paketini buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Not: Türkçe dil paketini kurmak için indirdiğiniz dosyayı programı kurduğunuz klasörün içerisine atın. uTorrent programını yeniden başlattığınızda dil paketi yüklenmiş olacaktır. Daha sonra Options -> Preferences sekmesinden dil seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Program son sürümü ile tam olarak Windows Vista/7 desteği içeriyor ve daha fazla bağlantı girişine olanak tanıyor. Local Peer Discovery özelliği, birçok başka eklenti ve hata düzeltimide bu yeni sürümde mevcut.

Not: İndireceğiniz program bir dosya paylaşım yazılımıdır. Olabilecek her türlü riski göz önünde tutmalı ve yasal sınırlar içerisinde dosya paylaşımı yapmak zorundasınız.

Not: uTorrent 2.2 sürümü program üreticileri tarafından kaldırılmıştır. Bu neden son sürüm 3.1.2 sürüm indirme linki eklenmiştir.

373 Kb

Türkçe

Ücretsiz

Download: uTorrent 2.2 Türkçe İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Nasıl Buldular?

utorrent türkçe indir gezginler, utorrent gezginler, utorent inndir, utorrent inndir, utorrent türkçe, utorre indir, utorrent türkçe indir, u torent indir gezginler, utorrent 2 2 türkçe, Torrent indir gezginler

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"uTorrent 2.2 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status site stats