USB’den Windows 8.1 Yükleme Programı: Bootable USB oluşturma programı.

USB’den Windows 8.1 yükleme,  USB’den Win8.1 kurulumu yapmak istiyor musunuz? Önyüklenebilir USB (bootable USB) oluşturduktan sonra USB’den Windows 8.1 yüklemek mümkün olacak. WinSetupFromUSB programının yeni sürümü Windows 8.1’i de destekliyor durumda.

WinSetupFromUSB programı USB’den Win 8.1 kurulumu yapmaya imkan tanıyor. Sadece Windows 8.1 değil, diğer tüm Windows sürümleri yüklemeyi de sağlıyor.

USB’den Win 8 yüklemek için hem güvenilir, hem kolay kullanılabilir hem de ücretsiz olan bu programı sunuyorum sizlere.

WinSetupFromUSB programı USB’den Windows 8.1 yükleme yapmak için yardımcı olacaktır. Bu programın sunduğu özellikler ile daha önce karşılaşmadınız.

Bu aracın güzelliği, diğer çoklu işletim sistemi önyükleme projelerin aksine, kolay kullanım sunuyor olmasıdır. Diğer güzel bir tarafı ise, bu programı çalıştırmak için yükle yapmanız gerekmez, taşınabilir bir programdır.

WinSetupFromUSB programı çoklu önyüklenebilir USB (multi-bootable USB) oluşturmayı sağlıyor. Yani, tek bir USB’den XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 yüklemek mümkün olacak.

Evet şaşırtıcı bir özellik dimi. Tek bir USB’ye tüm Windows işletim sistemlerini yükleyebilirsiniz. Ayrı ayrı 5 boot USB oluşturmak yerine, tek bir USB üzerine tüm sistemleri yüklemek mümkün.

WinSetupFromUSB indir-usb den xp vista win7 win8 win8-1 yukleme programi

WinSetupFromUSB programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ile uyumludur.

Boyutu: 22.30 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"USB’den Windows 8.1 Yükleme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status