Undeleter: Gelişmiş dosya güvenlik teknolojisi ile güvenilir veri kurtarma programı.

Önemli bir belge, fotoğraf veya klasör sildiniz diye artık geri getiremem diye düşünmeyin. Dosyada yer alan veriler, hala bilgisayarınızda mevcuttur ve doğru araç ile geri getirebilirsiniz.

Kameralar, harici sabit diskler ve USB sürücüler dahil olmak üzere, silinen dosya ve klasörler için Blitware tarafından Undeleter adında bir program geliştirilmiştir.  Undeleter programı, silinen dosya ve klasörleri geri getirmek için tasarlanmış veri kurtarma programıdır.

Undeleter, veri kurtarma programı bilgisayarınızı ve tüm bağlı depolama aygıtlarını tarar. İleri DataStream teknoloji silinmiş verilere zarar vermeden verileri kurtarmak için güvenilir bir yol sunar. Undeleter kurtarma işlemi sırasınd, verilerinizi korumayı sağlar.

DataStream teknolojisi, diğer dosya kurtarma programların aksine, kazanılabilir dosyaların bütünlüğünü korumak için ekstra adımlar atmaktadır. Harici cihaz kurtarma özelliği sayesinde bir USB sürücüsüne veya harici sabit disk gibi harici bir cihazdan dosyaları kurtarmak için imkan sağlar.

E-posta istemcisi kurtarma özelliği de, popüler e-posta istemcilerinden e-postaları ve ekleri kurtarmayı sağlar.

Sonuç olarak Undeleter programı, aklınıza gelebilecek cihazlardan veri kurtarmanızı sağlar. Özellikle USB flash disk ve hard diskten veri kurtarmak için iyi bir hizmet sunuyor. Program ücretli olsa da, ücretsiz sürümünü denemenizi tavsiye ederim.

Undeleter indir-veri kurtarma programi

Undeleter programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 32 bit-64 bit ile uyumludur.

Boyutu: 5.24 MB

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Undeleter İndir (2.5.4.1)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status