Sponsorlu Bağlantılar

UltraSurf İndir– Yasaklı Sitelere Giriş Programı

UltraSurf 13.01 İndir: UltraSurf yasaklı sitelere girmenizi sağlayan ücretsiz proxy programı.  UltraSurf 13.01 PC için en son sürüm.UltraSurf 13.01 2013 Son Sürüm. UltraSurf yasaklanmış ( yasaklı ) sitelere girme programı. UltraSurf Proxy programı…

UltraSurf Ultrareach Internet Corporation bir üründür. Aslen Çin’de internet kullanıcılarının güvenlik ve özgürlük online yardım etmek için oluşturulan, UltraSurf şimdi milyonlarca güvenlik duvarlarını da atlayabilir ve kendi kimliklerini çevrimiçi olarak korumak için kullanan insanların, dünyanın en popüler yanlısı gizlilik, anti-sansür yazılım haline gelmiştir.

UltraSurf son sürümü XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ile uyumlu çalışır.

ultrasurf

UltraSurf 13.01 İndir; UltraSurf isimli bu ufak yazılım ile erişilemeyen tüm sitelere, sosyal ağlara, yazılımlarla veya administrator tarafından yasaklanmış web sayfalarına vb. tüm kısıtlı sitelere ulaşabileceksiniz. Direkt olarak .exe dosyasıyla çalışan yazılım,  Yazılım içerisinde herhangi bir ayar yapmanıza da gerek yok, girilen herhangi bir sitede bu araç sayesinde sorunsuz sörf yapabiliyorsunuz.

Aranan kelimeler; ultrasurf gezginler, ultrasurf indir gezginler son sürüm, ultrasurf son sürüm indir gezginler, ultrasurf son sürüm, ultrasurf indir son sürüm gezginler, ultrasurf son sürüm indir, ultrasurf 13.01 indir, ultrasurf son sürüm 2013, ultrasurf 13.01 indir gezginler, ultrasurf download 13.01 gezginler

UltraSurf Özellikleri

Gizlilik

Gizlilik online koruyunanonim sörf ve tarama.UltraSurf, IP adresinizi gizler.Tarayıcı geçmişi, çerezler, temizler ve daha fazlası.

Güvenlik

Yüksek şifreleme düzeyi vetamamen şeffaf verisörf transferi sağlargüvenli web.

Özgürlük

Göz atmak için güvenlik duvarları Bypass özgürce internet.

UltraSurf REACH

  • Ayda milyonlarca benzersiz kullanıcılarınHergün milyonlarca sayfaları
  • Yüzlerce görev
  • 180′den fazla ülkede kullanıcıları

Boyutu: 1,84 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Download: UltraSurf 13.01 İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Nasıl Buldular?

ultrasurf 13 01 gezginler, Ultra Surf 13 01 Yasaklı Sitelere Giriş, ultrasurf 13 01 indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"UltraSurf 13.01 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status site stats