February 27, 2021


Ücretsiz Dosya ve Klasör Arama Programı

UltraFileSearch Lite indir-dosya arama programiUltra File Search Yerel Ağ, DVD, CD-ROM, USB Sabit veya Flash Sürücülerde hızlı bir şekilde dosya, klasör ve metin bulmak için güçlü bir arama aracıdır. Bu ücretsiz arama programı, Windows arama özelliğinden daha etkin özellikler sunuyor. Daha hızlı ve arama sonuçları daha net bir şekilde yapıyor.

Bu ücretsiz programın sunduğu arama özelliklerine kısaca değinecek olursak; dosya adı ve aynı anda çoklu sürücü veya klasör belirlemenizi, değişiklik yapıldığı tarihe göre dosya ve klasör sıralama ve bir veya daha fazla kelime veya cümleler içeren dosyaları bulmak için imkan sağlıyor.

Arama sonuçları sütuna göre sırayla konabilir (yukarı, aşağı veya ikisi de). Sonuçlar penceresi, Windows Explorer işlevselliğini (örneğin ikonlar, bağlam menüleri) destekler. Belirli arama sonuçları (örneğin Klasör Aç, İçeren Klasörü Aç) çeşitli dosya formatlarında aktarma (Düz TXT, Sekmeli TXT, CSV, HTML, XML) yapılabilir.

Sonuç olarak Windows bilgisayarınız veya taşınabilir cihazlar üzerinde hızlı bir şekilde dosya, klasör ve metin araması yapmak isityorsanız, ücretsiz olarak sunulan  UltraFileSearch Lite programını kullanmanızı tavsiye ederim.

Sürümü: UltraFileSearch Lite 3.6.0.14083

Boyutu: 2.71 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: Stegisoft

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"UltraFileSearch Lite İndir – Dosya ve Klasör Arama Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status