October 23, 2021


Windows için Tam Özellikli Görev Yöneticisi Değiştirme Programı

MiTeC Görev Yöneticisi DeLuxe, standart Windows Görev Yöneticisi için tam özellikli bir alternatif veya değiştirme aracıdır. Yazılım, çalışan işlemler, uygulamalar, hizmetler, otomatik çalıştırma girdileri, geçerli kullanıcı oturumları, ortam değişkenleri ve performans grafikleri görüntülemenizi sağlar.

Görüntülenen öğeyi anahtar kelimeye göre filtreleyebilir, görünümleri güncel bilgi için otomatik yenileyip yerleşik ekran görüntüsü yakalama aracıyla geçerli görünümün anlık görüntüsünü yakalayabilirsiniz. Grafikler ve ayrıntılı işlem bilgileri ile güçlü bir süreç izleyici var. Aynı anda birden fazla işlemi izleyebilirsiniz. Ayrıca verilen işlemin tüm pencerelerini özellikleriyle numaralandıran “Pencere Gezgini” de var.

Herhangi bir USB flaş sürücüsünde veya diğer cihazlarda kopyalayabilir ve sisteminize esintiyle birkaç düzeltme işlemi yapmanız gerektiğinde yanınızda götürebilirsiniz. Görev Yöneticisi DeLuxe, bilgisayarınızda yürütülmekte olan tüm süreçleri içeren bir listeyi görüntülemenize olanak tanıyan temiz ve basit bir arabirime sahiptir. Bunlarla ilgili PID, oturum, ad, tür, kullanıcı adı, oluşturulduğu tarih, CPU ve bellek kullanımı ve konumu gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

MiTeC Task Manager DeLuxe 64 Bit İndir

MiTeC Task Manager DeLuxe sistem bilgileri:

Boyut: 2.2 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Ücretsiz MiTeC Task Manager DeLuxe 32 Bit İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status