February 27, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz HD Video Oynatıcı

Bilgisayarınızda kaliteli videolar oynatmak istiyor musunuz? Bunun için kaliteli bir video oynatıcı olması gerekir. Evet arkadaşlar sizinle paylaşacağım bu ücretsiz, Türkçe HD video oynatıcı ile bilgisayarınızda HD kalitesinde video izlemenin tadına varacaksınız.

Splash Lite HD player ücretsiz HD video oynatıcı bir çok video formatını destekler. AVI, MKV, MOV, M2TS, MTS, M2T, MP4, MPG, TS ve daha bir çok video formatlarını destekler.

Sponsorlu Bağlantılar

Splash Lite HD player ücretsiz HD video oynatıcı Windows XP (SP3), Windows Vista, Windows 7 işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Tasarlanmış ve HD için optimize edilmiş!

High Definition MPEG-2 ve AVC/H.264 kamera klipleri ve filmler, inanılmaz hızlı, pürüzsüz ve sorunsuz şekilde oynatır. Herhangi bir ek codec gerekmez. Indir, yükle izle. Bu uygulama  High Definition video oynatımı başlatmak için yaklaşık bir saniye alır! Lite versiyonu sınırlı işlevsellik sağlar, sınırsız bir deneyim yşamanızı sağlar.

Resim ²  çarpıcı görüntü kalitesi!

Çarpıcı görüntü kalitesi sunan Gelişmiş resim post-işleme motoru. Standart ve yüksek tanımlı video, daha önce hiç olmadığı gibi düzgün hareket, keskin detaylar ve canlı renkler ile izlemenin keyfini çıkarın.

EcoMode – enerji tasarrufu!

EcoMode akıllı güç yönetimi, mobil PC güç tüketimini azaltmak için tasarlanmıştır. Laptop / netbook pil% 40 kadar daha uzun video çalma keyfini çıkarın.

Boyutu: 11 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Ücretsiz HD Video Oynatma Programı İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status