March 26, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz HD Video Bölme Programı

Video bölmek isteyenler için piyasada bir çok program mevcuttur. Fakat bu programların çoğu ücretlidir. Ücretsiz programların kalitesi düşük oluyor. Free CUDA Video Converter programı ücretsiz olmasına rağmen, ücretli programların sunduğu bir çok özellikleri sunuyor ve ayrıca HD video bölme işlemi sağlıyor.

Free CUDA Video Converter ücretsiz video bölme programları arasında en iyilerden birisi diyebiliriz. Nedeni ise özellikle HD video formatlarını destekliyor olması. Çoğu video dönüştürücüler video kalitesini düşürüyor bu nedenle iyi bir dönüştürme yapılamıyor. Free CUDA Video Converter programı bu açıdan sizler için çok faydalı olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Free CUDA Video Converter, popüler bir çok video formatını destekleyen, bunları HD’den HD’ye, HD’den SD’ye, SD’den SD’ye çevirebilme, ses dosyası formatlarını dönüştürme, videolardan ses dosyası & fotoğraf yakalama ya da fotoğraflarınızdan video yapmanızı sağlayan ücretsiz bir program.

Desteklenen cihazlar: iPhone, iPad, iPod Touch, iPod Nano, iPod Classic, PSP, PS Vita, PS3, Xbox 360, Wii, Zune, Blackberry, Android, Walkman, Multimedya Cep Telefonları

CUDA Video Converter

 

Program ile videolarınızı PSP, PS3, iPod, iPhone, Apple TV ve Xbox gibi cihazların desteklediği uygun formatlara dönüştürebilirsiniz. Ayrıca program ile hızlı bir şekilde videolarınızı bölebilir ya da birleştirebilirsiniz. Ücretsiz versiyonunda bazı formatlar kullanılamamakta.

Boyutu: 32,84 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Ücretsiz HD Video Bölme Programı İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status