February 21, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Antivirüs Programı (Virüs Tarama, Temizleme, Kaldırma)

Bilgisayarlarımız her zaman tehlike ile karşı karşıyadır. İnternet aleminde aklınıza gelmeyecek bir çok virüs çeşidi vardır. Bu virüsler, bilgisayarınızda ki dosyalarınızı etkiler, özellikle kişisel bilgilerinizin çalınmasına neden olan bir çok casus yazılım mevcuttur. Casus yazılımlardan, virüslerden bilgisayarı korumak için bir antivirüs programının olması gerekir. Antivirüs programları ise çoğunlukla ücretlidir. Ücreti ödeme durumunuz yok ise bazı ücretsiz antivirüs programları da mevcuttur. Ama virüs koruma, özellikle de virüs kaldırma konusunda eksik özelliklere sahiptir. Çoğu ücretsiz antivirüs programları sadece virüs tarama ve tespit etme özelliklerine sahiptir.

Evet arkadaşlar bende sizlerin bu sorunu için her hangi bir ücret ödemeden kaliteli antivirüs programlarına eş değer, ücretsiz bir programı sunacağım. Virüs koruma, virüs temizleme ve virüs tarama konusunda alternatif bir çözümdür.

Sponsorlu Bağlantılar

UnThreat Free Antivirus 2013 programını sunuyorum. Tamamen ücretsiz olan kaliteli bir antivirüs programıdır. Yeni sürümü ile de bir çok yeni özellikler eklenmiş durumda ve bilgisayarınızı korumada kalite sunuyor.

UnThreat Free Antivirus 2013 programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

  • Son teknoloji Anti-virüs motoru
  • Anti-Spyware koruması
  • Posta temizleyici
  • Betik tarayıcı ve engelleyici
  • Rootkit/Hook koruması
  • ActiveX monitör
  • Windows başlangıç ve oturum açma güvenliği.
  • Kayıt tarayıcı

Antivirüs Koruması

Son derece etkili Anti-virüs motoru ile internet sitelerinden veya çıkarılabilir depolama aygıtları aracılığıyla sisteme kavuşmanızı virüsler, trojanlar, solucanlar ve diğer şüpheli veya bilinmeyen tehditleri, tarama algılamak ve kaldırmak için inşa edilmiştir. Anında tarama zararsız hale getirir ya da tamamen bloke eder.

Antispyware Koruması

Anti-spyware bileşeni hassas bilgileri toplamak ve çalmak için kurulmuş olan zararlı yazılımları algılar. Bilgisayarınızda spyware engeller ve böylece gizliliğinizi korur ve kimlik hırsızlığına karşı bilgisayarınızı korur. Yetkisiz kişilerin kişisel verilerinize erişmesini engeller, şifreler, kullanıcı adları, kredi kartı veya banka hesap detaylarını korur.

Boyutu: 10,87 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Ücretsiz Antivirüs Programı İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status