Tweaking.com – Windows Repair: Windows Sorun Giderme

Tweaking.com – Windows Repair sistem kayıt hataları ve dosyaları da dahil olmak üzere bilinen Windows sorunların büyük bir çoğunluğu gidermek için bilgisayar sistem onarım programıdır.

Internet Explorer, Windows Update, Windows Güvenlik Duvarı ve daha ile ilgili sorunlar. Malware ve yüklü programlar varsayılan ayarlarını değiştirebilirsiniz. Tweaking.com – Windows Repair ile Windows orijinal ayarlarına geri yükleyebilirsiniz.

Tweaking.com – Windows Repair ile aşağıdakileri yapabilirsiniz: Kayıt Defteri izinleri sıfırlama. Dosya İzinleri Sıfırlama. Sistem Dosyaları Kayıt Etme. WMI onarma. Windows Güvenlik Duvarı onarma. Internet Explorer onarma. MDAC ve MS Jet onarma. Host Dosyaları Onarma. Enfeksiyonlar ile Set Politikaları çıkarın. İkonları / Simgeleri onarma. Winsock ve DNS Önbellek onarma. Geçici dosyaları kaldırma. Proxy Ayarları Onarma. Sistem Dosyaları göstermek. Windows Güncellemeleri Onarma. CD / DVD Eksik / Çalışmıyor Onarma ve daha fazlası ..

windows repair

Tweaking.com – Windows Repair Windows onarma, sistem sorunları giderme programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ile uyumlu çalışır.

Tweaking.com – Windows Repair Bilgileri

Son Sürüm: Tweaking.com – Windows Repair 2.8.4

Boyutu: 9.08 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Ücretici: Tweaking.com

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Tweaking.com – Windows Repair: Sistem Sorun Giderme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status