March 30, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

TÜRKPOS Professional Barkodlu Satış Programı

Barkodlu Satış Programı piyasadaki ERP yazılımlarına göre çok daha ileri ve gelişmiş özelliklere sahiptir. Daha önceki satışını gerçekleştirdiğimiz TÜRKPOS SQL 2010 yazılımına el terminalleri için yazılım eklentisi yapmıştık. Bu el terminali yazılımını daha da geliştirerek Windows Masaüstü’nde kullanabileceğiniz yazılımı yaptık. Masaüstü yazılımını kullandığınızda ve bu yazılıma aşina olduğunuzda el terminallerini de hiç zorluk çekmeden aynı şekilde kullanabileceksiniz. Ayrıca bu yeni yazılımımızın her bölümünde multithread kullanılmıştır. Diğer anlamıyla program içerisinde herhangi bir işlem yaptığınızda ve o işlem belirli bir süre çalışırken aynı anda başka işlemler de yapabilirsiniz. Hiçbir donma yaşamazsınız. Program Masaüstü bilgisayarların yanı sıra Windows işletim sistemi olan tablet bilgisayarlarda da çalışabilmektedir.

TÜRKPOS Professional Barkodlu Satış Programı Yenilikleri:

1- Stok tanımlama formunda bir ürün aynı anda tüm şubelere tanımlanabilir. Bir şubeden başka bir şubeye stok tanımları çok kısa bir süre içerisinde yüklenebilir. Bir ürüne ait satış fiyatları aynı anda tek bir işlem yaparak tüm şubelere uygulanabilir

Sponsorlu Bağlantılar

2- Cari Hesap Tanımlama formunda ALACAK ve BORÇ hesabı olmak üzere 2 hesap türüne göre Cari Kartı açılmaktadır. Eğer giderlerinizi de takip etmek istiyorsanız herhangi bir cari hesabını BORÇ hesabı olarak kaydetmeniz yeterlidir. Bu hesap üzerine yapılan tüm satışlar gider olarak gösterilir.

3- Cari Hesaplar için İskonto ve Komisyon oranları, Özel veya Genel Limit Miktarları belirlenebilir. Satış yaparken stok satış fiyatları cari iskonto ve komisyon oranlarına göre belirlenir.

4- Satış formunda yapılan tüm satışlar tanımladığınız cari hesapların üzerine kaydedilir. Programı ilk defa kullanmaya başladığınızda program tarafından Perakende, Kredi Kartı ve Zayiat hesapları otomatik olarak tanımlanır.

5- Herhangi bir satış yaptığınızda aynı form üzerinde seçmiş olduğunuz cariye ait tüm satışları listeleyebilir, o cariye ait yapılmış tahsilatları ve bakiyeleri görebilirsiniz. Aynı form üzerinde iade ve satış iptal işlemleri yapabilirsiniz.

6- Bluetooth Fiş veya Fatura yazıcı ile bağlantı kurarak fatura veya fiş kesme işlemleri yapabilirsiniz. İstediğiniz iki tarih arasındaki satılan ürünleri listeleyip çıktı alabilirsiniz.

7- Şubelere göre detaylı Kasa Raporu alabilirsiniz. Ayrıca kasa raporunu bluetooth yazıcıdan çıktı olarak alabilirsiniz. Kasa raporunda Perakende, Kredi Kartı ve Cari satışlarından elde edilen kazançları ve kâr tutarları, tahsilatlar ve piyasadaki alacaklarının toplamları, hangi bankada ne kadar para olduğunu ve giderleri görebilirsiniz.

8- Programda cari tanımları, stok tanımları,satış raporları, iadeler, tahsilatlar ve kriterlere göre yapılan arama listelerini excele aktararak çıktı alabilirsiniz.

9- Satış raporlarında Genel Satış Raporu, Faturalar ve En çok veya en az satılan ürünleri listeleyebilirsiniz.

10- Program için 4 kullanıcı yetkisi tanımlanmıştır. Bunlar Kullanıcı, Ara Yetkili, Admin ve Sistem Yetkilisi’dir. Her kullanıcı yetkisi için kullanıcı erişim ayarları bölümünden yetkilerini değiştirebilirsiniz.

11- Şubeler arası stok aktarımı yapılabilir ve fatura yazıcıdan sevk irsaliyesi kesebilirsiniz. Depo yükleme formu kullanılarak yapılan tüm sayımlar seçilen şubelere yüklenebilir.

12- Yapılan testler sonucunda bir fatura çıktısı almak 10 saniye sürüyor. Buna bağlı olarak 1 dakikada 6 fatura, 10 dakikada ise 60 fatura çıktısı alınabilir.

Not: Programın kurulumunu yapıp açtıktan sonra sizden lisans talebi göndermenizi isteyecektir. Dosya Menüsünün yanındaki Lisans menüsünden Lisans Talebi Gönder menüsüne tıklayarak. Talebinizi gönderin. Talebiniz onaylandıktan sonra kullanıcı girişi için aşağıdaki bilgileri girmeniz yeterlidir:

Hesap No: 123
Şifre: 123

Barkodlu Satış Programı Bilgileri

Son Sürüm: Barkodlu Satış Programı 2.0.0.0

Boyutu: 233.84 MB

Lisans: Deneme

Dil: Türkçe

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: Cantürk Yazılım

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"TÜRKPOS Professional Barkodlu Satış Programı İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status