April 24, 2018


Türkçe – İngilizce Sözlük Programı

turkce-ingilizce-sozluk-programiTürkçe-İngilizce, İngilizce-Türkçe sözlük programı arıyorsanız bu ücretsiz sözlük programını kullanabilirsiniz. Türkçe – İngilizce Sözlük programı Kur Yazılım tarafından geliştirilmiştir ve ücretsiz kullanıma sunulmuştur.

Türkçe – İngilizce Sözlük programı çok kolay bir kullanım sunuyor. Öğrenmek istediğiniz kelimeleri yazarak çevirisini sağ ekranda görebilirsiniz.Bu ücretsiz sözlük programı diğer programlara göre ekstra özellikler sunuyor.

Teknik, bilişim, bilgisayar, elektronik ve tıp terimlerin çevirilerini bulmak zordur. Bu konuda bir çok kişi sıkıntı yaşayabiliyor. Türkçe – İngilizce Sözlük programında tüm terimlerin çevirilerini bulacaksınız.

7 Kategori’de Toplam 117557 Kavramdan Oluşan Veritabanı

Türkçe-İngilizce

İngilizce-Türkçe

Teknik Terimler

Bilişim Terimleri

Bilgisayar Terimleri

Elektronik Terimleri

Tıp Terimleri

Kısayol tuşuyla diğer programlardan kolayca ulaşma.

Belirlediğiniz kısayol tuşu ile (CTRL+U gibi) diğer programlardan kolayca Sözlük programını etkinleştirebilirsiniz. Eğer, çalıştığınız pencerede bir metni işaretlemişseniz bu metin otomatik olarak Sözlük programına aktarılır.

Örneğin, bir web sayfasında anlamını merak ettiğiniz bir sözcüğü fareyle işaretleyip (seçip) belirlediğiniz kısayola basarsanız program açılacak ve bu ifadenin anlamını sözlükte aranacaktır.

Sürümü: Türkçe – İngilizce Sözlük 2.11

Boyutu: 12.60 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: Kur Yazılım

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Türkçe – İngilizce Sözlük İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status