March 26, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Türk Antivirüs Programı

Artık bir çok program, uygulama vs geliştirmede Türk’ler yavaş yavaş kendini göstermeye başlıyor. Her Türk geliştiricisi bizler için çok değerlidir. Öncelikle hepsini tek tek kutluyoruz.

Program hakkında uygulama geliştiricilerinin sundukları içeriği sizlerle paylaşıyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Türk Antivirüs 2013 XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ile uyumlu çalışır.

Sezgisel Tarama Özelliği

Bu özellik ile bilgisayarınız her zaman güvende. Sisteminizde bir sorun olup olmadığını anlamanız her zaman mümkün olmaz, bu program size bilgisayarı tara demeseniz bile tarama özelliği ve zararlı yazımları yok etme özelliği sunuyor.

T�rk Antivir�s Bireysel

Bulut Teknolojisi

Bulut teknolojisi özelliği ile sürükle bırak yöntemi şüphelendiğiniz dosyaları anında tarama imkanı sağlamaktadır. Peki ne zaman piyasaya sürülecek? Türk Antivirüs yazılım paketi tam sürüm lisansına geçildiği taktirde gerek kargo ile gerek bayilerimiz ile cd kutusu sizlere temin edilecektir her 1 bilgisayar tek lisans kullanabilecektir. Özellikle yeni neslin, teknoloji ile yeni tanışan bireylerin korunmaya ihtiyaçları yüksektir.

Nasıl Çalışıyor ?

Türk Antivirüs yazılımları kendisine özgü algoritması ile tarama robotları mevcuttur. Bu sayede bilgisayarlarınızı tarayarak analiz eder ve zararlı bir yazılım olup olmadığını kontrol eder. Ardından zararlı bir içerik mevcutsa karantinaya atıp temizler.

Boyutu: 2,27 Mb

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: Türkçe

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Türk Antivirüs 2013 İndir (1.0.2)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status