March 30, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

TRUVA Online Oyunu

Her 20 dakikada bir savaş sloganı ile TRUVA Online karşımızda. Oyunda iki bölüm karşımıza çıkıyor. Sparta ve Truva olarak.

Sparta:

Zeus’un Termopylae Muharebesi’nde görüp etkilendiği ve Autis’e aldığı, ve Silenta bölgesi’ni Başkenti olarak seçen bu aşırı disiplinli, müthiş ordu Truva Online’ın korkusuz savaşçılarıdır. Savaşta ölmek onlar için ulaşılabilecek en yüksek onurdur. Bu yüzden, ölüm korkusunu bilmezler. Çocukluklarından savaşçı eğitimlerine başlayan, tüm dünyanın önünde titrediği Sparta’lılar; Kral Leonidas’ın önderliğinde, Sparta’lı kardeşleriyle omuz omuza çarpışıp, hiçbir düşmandan çekinmezler.

Sponsorlu Bağlantılar

Truva:

Zeus’un Truva Savaşı’ndaki savunmalarını izleyip, bu ölümsüz savaşçıları Autis’te Ventura Bölgesi’ne yerleştirmiştir. Bitmek bilmez bir savaşın içinde sürekli kendilerini geliştirip acı nedir bilmez bir duruma gelmişlerdir. Güçlerinin bir sınırı yoktur. Bu yüzden karşılarına çıkan tüm savaşçıların gözlerinin içine bakarak acımadan öldürürler. Kral Priamos’a besledikleri sonsuz sevgi ve bağlılıkla düşmanlarının üstüne korku salmıştır. Sonsuzluğa adını yazdırmış Truva halkı, Truva Online’ın ölümsüz savaşçılarıdır.

Kutsal Taş Savaşı

Bu savaşta kendi ulusunuzun kutsal taşlarını korumalı ve rakip ulusun kutsal taşlarını yok etmelisiniz. Kutsal Taş Savaşı’nda sahip olduğunuz kutsal taş sayısı, öldürme puanlarınızdan daha önemlidir bu yüzden saldırı ve savunanın dengeli olması gerekir. En fazla kutsal taş yok eden ulus kazanır. Eğer sahip olunan kutsal taşların

Toplu Savaş

Toplu Savaş, Spartalı ve Truvalı oyuncuların ‘Argos Bölgesi’ adındaki adanın merkezine ışınlanmalarıyla başlar ve burada toplanan ulus vatandaşları düşman ulusun bölgesine sızarak geniş kapsamlı bu savaşı başlatmış olurlar.

İmha

İmha, denizdeki gemilerde yapılan bir düzenli savaştır. Bu savaşta amaç en fazla kişiyi öldürerek son ana kadar ayakta kalmaktır. Bir defa ölmeniz savaştan atılmanıza sebep olur. Savaş boyunca küçük ölçekli gerilla savaşı ile büyük ölçekli grup savaşının dengeli tutulması gerekir. Verilen süre içinde karşı ulusu imha eden ulus kazanır.

Kamp İşgali

Savaşın amacı verilen süre içinde diğer ulusun kampını ele geçirmektir. Kamp İşgali başladığında, uluslar en tepedeki kampı savunur ya da bu kampa saldırırlar.Saldırı ya da savunma rolleri bir önceki savaşın sonucuna göre belirlenir.Savaşı kazanmak ulusunuza ek bir buff etkisi sağlar.

Bayrak Savaşı

Savaşın amacı rakip ulusun bayraklarını ele geçirmek ve onları belli süre elinde tutmaktır. Bu savaşta sadece rakipleri öldürmek yeterli değildir. Bunun yanında karşı ulusun bayraklarını ele geçirmeli ve onları belli süre elinizde tutmanız gerekir. Bundan dolayı iyi bir ekip çalışması sizi başarıya götürecektir.

Çifte Manga

Az sayıda kişinin katıldığı bir savaştır. Savaşa her ulustan 10 kişi katılır. Belirli bir kuralı yoktur. Bu savaş küçük bir alanda yapıldığı için amaç kurnaz taktikler ile rakibi yoketmektir. Savaş sonucunu öldürme puanı belirler. En fazla öldürme puanına sahip taraf savaşı kazanır.

Ebedi Savaş

Bu savaşta geçerli tek bir kural vardır, öldür ya da öl. Burası güçlü bir orduya tek başına kafa tutabilecek cesarete sahip olanların meydanıdır. Bu Savaşın amacı fazla ölmemek ve olabildiğince çok rakibi yok etmektir!

Refakat

Bu savaşın amacı ulusunuzun kumandan NPC’sini koruyup karşı ulusun 3 kumandan NPC’sini öldürmektir. Kumandan NPClerinden ve NPC takımlarından yararlanabilmek için iyi bir strateji uygulamanız gerekmektedir. En fazla kumandan NPC öldüren ulus kazanır.

Boyutu: 2,44 Gb

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"TRUVA Online Client Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status