Sponsorlu Bağlantılar

Hazır Flash Sitesi Yapma Programı

Trendy Flash Site Builder web tasarım ve flash şablon ekleme programıdır. Kolayca hazır flash site yapmak isteyenler için ideal bir programdır. Hazır şablonları kullanarak çok kolay ve hızlı bir şekilde web siteniz hazır olsun. 

On bölüme ayrılmış 100’e kadar sayfalık ile çarpıcı flash web site oluşturun. Ayrıca sayfaların her birine görüntü ve video ekleyebilirsiniz. Çarpıcı 3D tarzı resim galerilerinde kendi veya ilgili resimleri gösterebilirsiniz. Ayrıca görüntülerin her biri için notlar yazabilir ve gezinmeyi kolay hale getirmek için 10 kategoride bunları görüntüleyebilirsiniz. Online mağaza oluşturucu ile ürün satma ve çevrim için alışverişi kolay ve eğlenceli hale getirin. Her şey otomatik ve sezgiseldir. Web siteniz dakika içinde online müşterileri kabul etmeye hazır olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Medya oynatıcı yardımı ile sitenizi ziyarete gelenler için video veya müzik dinletin. Mobil uyumlu web site oluşturucu sayesinde, web sitenizi iPhone, iPad ve Android cihazlar üzerinde uyumlu olacak şekilde hazırlayın. Web sitenizin ziyaretçileri size yazması için iletişim sayfası oluşturun. Önemli günlerde ziyaretçiler için tebrik kartları ekleyebilirsiniz. Sitenize yerleşik sosyal imleme aracı ile Twitter, Facebook, Stumbleupon, Google Buzz, LinkedIn üzerinde paylaşım yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Kolay ve hızlı bir şekilde hazır flash web siteler yapmak istiyorsanız Trendy Flash Site Builder programını deneyebilirsiniz.

Sürüm: Trendy Flash Site Builder 1.0

Boyutu: 11.79 MB

Lisans: Deneme

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: TrendyFlash

 

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Trendy Flash Site Builder İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status