March 26, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Windows PC için TrackMania Nations Forever oyunu

TrackMania Nations Forever multiplayer oynayabileceğiniz ücretsiz bir araba yarışı oyunu. Değişik ülkelerden yüzlerce yarışçı ile birlikte ülkeniz adına yarışabiliyorsunuz. TrackMania Nations Forever, görüntü kalitesi, heyecanı ve ücretsiz olması ile kaçırılmayacak bir oyun.

TrackMania 21 Kasımda Nadeo tarafından yapılan ve Focus Home Interactive sunulan PC için çıkan bir Araba yarışı oyunu. TrackMania Online oyun kabiliyetleri, direk oyun içinden harita yapabilme, oyun içinden video çekebilme gibi özellikleri ile diğer yarış oyunlarından farklı olmayı başardı. TrackManianın değişikliğe ve modifikasyona bu kadar açık olması onu her türlü oyuncuya uygun hale getirdi. Bazı takımların Nadeo tarafından düşünülmeyen oyun tarzları yaratmış olması bunun kanıtı.

Sponsorlu Bağlantılar

Farklı oyun modları bulmak mümkün : yarış, puzzle, stunt, platform gibi. Serverlara kurulabilen programlar, harita editlerkenki bazı özellikler sayesinde fps tarzları gibi beklenmedik oyun tarzlarıda bulmak mümkün.

trackmania-nations-forever-indir

Zamanla çıkan yeni TM’larla birlikte çevre miktartları artı. Şu an toplam 7 çevre var. Tüm 7 çevrenin tamamını TrackMania United Forever oyununda bulmak mümkün: Kar (Snow), Çöl (Speed, Desert), Rally, Bay, Coast, Ada (island), Stadium, Formula 1, buggy tarzı bir araba sürüyorsunuz. Electronic Sports World Cup için yapılan TrackMania Nations oyununun çevresi.

TrackMania Nations Forever oyununu Windows bilgisayara ücretsiz olarak indirin ve oynayın.

Boyut: 506 MB

Dil: İngilizce

Lisans: Ücretsiz

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"TrackMania Nations Forever İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status