February 25, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Win8 İçin Total Video Converter

Total Video Converter video dönüştürme programları arasında gösterilen en iyi programlardan biridir. Gelişmiş bir video ve ses dönüştürme programı olan Total Video Converter Win 8 ile uyumlu sürümüdür. Windows 8 bilgisayarlarından artık Total Video Converter programını kullanabilirsiniz.

Total Video Converter son derece güçlü ve tüm video ve ses formatlarını destekleyen dönüştürme yazılımı. Total Video Converter 3GP, MP4, PSP, PS3, iPod, iPhone vb gibi cep video oynatıcı için video dönüştürmek için tasarlanmış ve aynı zamanda VCD ya da DVD player, XBOX360,AVCHD, PSP, iPod, SWF, FLV dönüşümleride yapıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni Total Video Converter yüksek tanımlı eşsiz film deneyimi sağlar. Bu en iyi ve benzersiz yazılım bugün dönüştürme ve PS3 Blu-ray oynatıcı üzerinde çalışabilirsiniz AVCHD disk, video yazmak için eşsiz desteği ile. Bu arada, bu dönüşüm ve H.264 TS, MPEG-2 TS, WMV-HD, MKV-HD, DivX-HD, Divx-HD, MOV-HD, HD ve FLV-MP4-HD gibi HD formatları için video yazmak için destekler.

Total Video Converter Video Formatları:

Real Video (. Rm,. Rmvb), MPEG4 (. Mp4), 3gp (.3 gp, 3g2), Game Psp (. PSP), MPEG1 (. Mpg, mpeg), MPEG2 PS (. Mpg, mpeg, vob), MPEG2 TS (DVB Transport Stream), DIVX (. Divx), Ms ASF (. Asf,. Wmv), Ms ASF (. Asf,. Wmv), Ms AVI (. Avi), Flash video FLV (. Flv), Apple Quicktime (. Mov), FLIC format (. Fli,.) Flc, Gif Animation (. Gif), Convert DV (. Dv), Matroska (. Mkv), ogm (. OGM).

Total Video Converter

Total Video Converter Ses Formatları:

CD audio (. CDA), MPEG audio (. Mp3, mp2), Ms WAV (. Wav), Ms WMA (. Wma), Real Audio (. Ra), OGG (.) Ogg, Amr audio (. Amr), AC3 (. Ac3), SUN AU format (. Au), Macromedia Flash ses (. Swf )

Boyutu: 15 MB

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Windows 8 Uyumlu Total Video Converter İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status