March 26, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Sistem Geri Yükleme Yazılımı

ToolWiz Time Freeze, anlık sistem geri yükleme yazılımıdır, bilgisayar sisteminizi güvende tutmak ve istenmeyen değişikliklere karşı bilgisayarınızı korumaya yardımcı bir program. Aynı zamanda güvenli bir şifre koruması ile değişiklikleri, dosya ve klasörleri koruyabilirsiniz.

Temelde, sistemin bir kopyasını hazırlar, “gerçek” bir sistem riski olmaksızın, normal kullanabileceğiniz tam çalışma sistem kopyalarını oluşturur. Uygulamaları çalıştırmak, internette sörf yapar gibi güvenli, koruma altına gerçek sistemi koyar ve sistem bölümü için sanal bir ortam oluşturur. Bilgisayar koruması için üst seviyede bir güvenlik sağlar ve büyük ölçüde sanal sistemlerin verimliliğini artırır.

Sponsorlu Bağlantılar

  • Koruma altına gerçek sistemi koyar ve sistem bölümü için sanal bir ortam oluşturur. Gerçek sistemin bir kopyasını sanal bir ortamda oluşturur ve sürekli gerçek bir sistem gibi tutar. İstenmeyen değişikliklere karşı bilgisayar engeller.
  • Sistem koruma başlatın. Bilgisayarınıza karşı yapılan kötü niyetli tehditleri önler.
  • Sadece önceki durumuna sistem geri yüklemeyi yeniden başlatın.
  • Tüm değişiklikleri kabul etmek için yeniden başlatmayın. Gerçek sistem değişikliklerini kaydetmek birkaç dakika sürer.

ToolWiz Time Freeze programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 32 Bit-64 Bit işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 3,32 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"ToolWiz Time Freeze İndir (1.9.5.0)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status