March 25, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

MAC İçin Sosyal Medya Oynatıcı, Müzik Çalar – Denemelisiniz!

Tomahawk tamamen ücretsiz sosyal medya oynatıcı, müzik çalar programının MAC OS X işletim sistemi ile uyumlu sürümüdür.

Tomahawk sosyal medya oynatıcı programıdır. Program diğer medya oynatıcılar gibi sadece müzik çalmak değil ayrıca Jabber, Google Chat ve Twitter üzerinden diğer bilgisayarlara ve arkadaşlarınıza bağlanarak oyun kütüphaneleri, çalma listeleri ve istasyonları veya sadece onlarla birlikte dinleme imkanı sunan mükemmel bir medya oynatıcıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

En sevdiğiniz müzik abonelik hizmetleri, promosyon platformları, ağ kitaplıkları, online veri dolap ve daha tüm içerik çözümleyiciler eklemenizi sağlar. Özel radyo istasyonu oluşturabilirsiniz.

Tomahawk medya oynatıcı ile sadece kendi bilgisayarınızda ki müzikleri dinlemek değil, bir bulut hizmeti gibi sosyal ağ üzerindeki müzikleri de dinleyebilirsiniz.

Uzaktan bağlantı programı gibi tüm müzikleri görmenizi ve çalmanızı sağlıyor. Programı denemenizi tavsiye ederim.

Tomahawk programı MAC OS X 10.6 + 64-bit İşlemci ile (Intel Core 2 Duo ve yukarısı) uyumlu çalışır.

Programın Özellikleri:

  • Çoklu Kaynak: Farklı internet siteleri ve web servislerinden yararlanarak istediğiniz tüm müziklere ulaşarak dinleyebilir ve kendinize özgü çalma listeleri hazırlayabilirsiniz.
  • Odaklı: Program tek bir amaç için geliştirilmiş o da müzik dinlemek. İstediğiniz müzikleri dinleyin, arkadaşlarınızla paylaşın ve sürekli yeni şeyler keşfedin.
  • Sosyal: Google Chat, Twitter ve Jabber gibi ağlar üzerinden diğer makinelere ve arkadaşlarınıza bağlanabilirsiniz. Farklı çalma listelerine ve farklı bir çok müzik arşivine kolayca ulaşabilirsiniz.
  • Çapraz Platform: Windows, Linux ve Mac farketmeksizin programın kurulu olduğu her makineye ulaşabilir ve istediğiniz her türlü müziği kolayca bularak dinleyebilirsiniz.
  • Özel Kanallar: Dinlemek istediğiniz müzik türüne göre hazırlanmış farklı kategorilerdeki kanallarda gezerek istediğiniz müziği dinlemenin keyfine varın.
  • Genişletilebilir: Kullanıcı sayısı ne kadar çok artarsa arşivde o kadar artar ve günden güne büyüyor.
  • Çalma Listeleri: Kendinize özgü çalma listeleri oluşturarak paylaşabileceğiniz gibi arkadaşlarınızın oluşturduğu çalma listelerinde kolayca ulaşarak dinleyebilirsiniz.
  • Tamamen açık kaynaklı ve ücretsiz bir yazılımdır.

Boyutu: 39,44 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Tomahawk İndir (0.6.0 Beta) MAC" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status