March 25, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Tictoc: iPhone / iPad İçin Bedava SMS & Mesaj

Tictoc, iPhone, iPad ve iPod touch mobil cihazlar için bedava mesajlaşma ve SMS programıdır. Rehberinizdeki herkesle ve Facebooktaki Arkadaslarinizla bedava mesajlaşın.

Tictoc Messenger ile dünyanın her yerindeki arkadaşlarınıza konuşup, mesajlaşabilir; dosyalarınızı, müziklerinizi, Facebook fotoğraflarınızı, Youtube videolarınızı kısacası her şeyi hiç bir ücret ödemeden paylaşabilirsiniz. Üstelik, Tictoc’u akıllı telefonunuzda, bilgisayarınızda ve tarayıcınızda kısacası her yerden kullanabilirsiniz.
Mesajlaşmaktan çok daha fazlasını Tictoc’la yaşayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlarınızla ücretsiz sohbet edin. Tictoc, kullanıcılarının sohbet geçmişini saklamaz. Artık dropbox hesabınızdaki dosyalara tictoc’tan erişebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Sadece tictoc kullanıcılarına özel bu kolaylığın keyfini çıkartın. Yurtiçi ve yurtdışı aramalarınızı yüksek kalitede ücretsiz olarak gerçekleştirin. 2G, 3G, WiFi farketmeksizin bağlanın. Metin, fotoğraf, video ve diğer çeşitli içerikleri arkadaşlarınızla paylaşın. Mobil, web, PC farketmeksizin Tictoc’a dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden Tictoc’a erişin. Tictoc PC uygulamasına Facebook hesabınızla kayıt olun. Arkadaşlarınızı SMS’le tictoc’a ÜCRETSİZ davet edin!

tictoc-indir-android

Tictoc Uygulamasının Özellikleri:

  •  Tictoc Mobil, Tictoc Web ve Tictoc PC ile dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden Tictoc’u kullanabilirsiniz. Mobilden başladığınız sohbete , bilgisayarınızdan ya da internet tarayıcınızdan da devam edebilirsiniz.
  •  Facebook resimleri, Youtube videoları, fotoğrafları, PDF dosyaları ve daha fazlasını paylaşabilirsiniz!
  •  TictocBox’la fotoğraf, video ve tüm dosyalarınızı düzenli bir şekilde klasörleyebilir; dosyalarınıza dilediğiniz her an kolayca erişebilirsiniz.
  •  Tictoc içerisinden dropbox dosyalarınıza erişebilir, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
  •  Tictoc kulüpleri grup sohbetten cok daha fazlasını sunar. Arkadaşlarınız, iş arkadaşlarınız veya ortak ilgi alanına sahip olduğunuz diğer kişilerle fotoğraf ve durum paylaşmak için kulüp oluşturabilirsiniz.
  •  Sticker Studio’da dilediğiniz fotoğrafı ya da videoyu sticker’a dönüştürebilir arkadaşlarınızla kendi oluşturduğunuz stickerları paylaşabilirsiniz.

Tictoc Messenger uygulaması iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumlu. Bu uygulama iPhone 5 için optimize edildi.

Tictoc (iPhone / iPad) Bilgileri

Son Sürüm: Tictoc 3.1.01

Fiyat: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Boyutu: 31.3 MB

Gerekli Sürüm: iOS 5.0 ve üzeri

Üretici: SK Planet

Güncelleme: 22 Mayıs 2014

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Tictoc İndir (iPhone / iPad)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status