Throne Wars: iPhone, iPad için ücretsiz ve Türkçe krallık, savaş oyunu.

Throne Wars, iPhone, iPad mobil cihazlar için harika bir savaş oyunu. Strateji, heyecan, aksiyon hepsi bir arada. Throne Wars oyunu özellikle iPhone 5 için optimize edilmiştir. Kral olmayı herkes ister dimi. Sende bu ücretsiz oyun ile kendi kırallığını kurabilirsiniz. Nasıl mı?

Throne Wars milyonlarca oyuncu ile seni savaşa çağırıyor ve kral tahtını ele geçirmek için savaşa hazırlamanız gerekiyor. Güçlü bir krallık kurmak için dost oyuncular ile ittifak kurup savaşlar kazanmalısın ve kazandığın savaşlar ile mükemmel ödüller kazanacaksınız. Bir çok ülkede popüler bir oyundur.

Oyun nasıl başlıyor; tek bir şehirde genç bir yönetici olarak başlayacaksınız ve krallığınızı kurmaya başlayacaksınız. Travian oyununu bir çok kişi oynamıştır. Travian oyununda olduğu gibi size yakın şehirleri yağmalayın. Geniş bir haritada binlerce oyuncu ile savaşırken, birlikler, ittifaklar kurup krallığınızı tehlikelere karşı korumanız gerekiyor.

Throne Wars indir-android savas oyunu

Dost oyuncular ile güçlü bir birlik/klan oluşturup, puan tablosunda en üst seviyelere çıkın. Şehrin tarımını, silahlı kuvvetlerini geliştir ve güçlü bir ekonomiye sahip ol. Şehrin için askeri alanda general ve şehir valisi olarak gücünüzü artıracak kahramanları işe alın.

Düşman birliklerine karşı güçlü birlikler ve güçlü ordu kurun. Yeni yeni şehirler kurun ve krallığınızın topraklarını genişletin. Ne yapmam gerektiğini nereden bileceğim diyorsanız, eğitsel görevler sayesinde çok kolay bir şekilde şehir nasıl yönetilir öğreneceksiniz.

Komşu şehirleri yağmalayın ve ganimetler toplayarak ekonominizi daha güçlü hale getirin. Eski silahlar mı kullanmaya devam edeceksiniz? Teknolojiye açık olun ve gelişmiş silahlar üretin. Ordunuzun gücüne güç katın ve karşınıza çıkacak oyunculara gücünüzü gösterin.

Daha önceden de dediğim gibi, Travian oyununa benzer bir oyun. Travian oyununun cambazları bu oyunda pek de zorlanmayacak. Gerekli olan işleri hemen yapın ve daha hızlı gelişmeye çalışın. Bu sayede diğer oyunculardan daha hızlı gelişip, tahtınızı daha sağlama alabilirsiniz.

Throne Wars oyunu online bir oyun olduğu için internet bağlantısı gerekiyor. Oyun içinde satın alabileceğiniz uygulamalarda var. Evet ne duruyorsunuz hemen oyunu ücretsiz indirin ve oynamaya başlayın.

Throne Wars Oyun Bilgileri

Fiyat: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Boyutu: 41.1 MB

Güncellenme: 6 Şubat 2014

Gerekli sürüm: iOS 6.0 ve üzeri

Mevcut sürüm: 1.2.4

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Throne Wars: iPhone / iPad Savaş Oyunu" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status