March 24, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Toplu Dosya Arama, Metin Değiştirme Programı

TextCrawler metin dosyaları ile çalışan herkes için harika bir araçtır. Bu program anında birden fazla dosya ve klasörler arasında kelimeleri ve cümleleri bulmak ve değiştirmek için olanak sağlar. Bu, gelişmiş arama oluşturmak için önizleme yerine, toplu işlemleri, dosyaları ve daha fazla metin ayıklamayı sağlamak için güçlü bir düzenli ifade motoru kullanır. Hızlı, kullanımı kolay ve güçlü.

Dosya üzerinde metin arama ve değiştirme, ekleme veya silme. Hatta büyük dosyaları hızlı arama. Kullanımı kolay arayüzü. Esnek arama parametreleri. Text Extractor – Yeni bir dosya içine metni kopyalama. Metin ayıklama – sıralama, boşluk, yinelenen satırları kaldırma. Arama ve düzenli ifadeler kullanarak değiştirin. Gelişmiş arama oluşturun.

Sponsorlu Bağlantılar

Düzenli İfade test aracı. Düzenli İfadeler kitaplığı – Yaptığınız aramaları kaydedin. Yedekleme dosyaları oluşturma. Tam Unicode uyumlu – Arama ANSI, UTF-8, UTF-16, vs. Vurgulanan arama sonuçları. Aktarma sonuçları. Önizleme Replace Fonksiyonu. Dosyaları yeni bir konuma kopyalama. Toplu Bulma ve Değiştirme.

Boyutu: 2.52 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"TextCrawler 2.2 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status