September 18, 2021


TeamViewer 7 Türkçe

teamviewerWindows için TeamViewer 7 sürümü: TeamViewer ücretsiz ve Türkçe programı ile uzak bilgisayar bağlantısı yapabilir, dosya aktarma, dosya transferi gerçekleştirebilirsiniz. TeamViewer uygulaması ile her yerden uzaktaki bilgisayarlara erişebilirsiniz. Gözetimsiz bilgisayarlar için anında destek sağlamanızı ve sürekli erişime sahip olmanızı sağlar.

TeamViewer 7 kullanıcıları, TeamViewer 3, 4, 5 ve 6 ile uzaktan kontrol bağlantıları kurabilirler. Ancak, teknik nedenler ve lisans konuları sebebiyle, diğer yönde bir bağlantı, örn. TeamViewer 3, 4, 5 ve 6’dan TeamViewer 7’ye mümkün değildir.

Yeni toplantı özellikleri sadece TeamViewer 7 tarafından desteklenmektedir. Çok sayıda yeni özellik bulunması nedeniyle, sürüm 7 ile yapılan toplantılar teknik nedenlerden dolayı önceki sürümler ile uyumlu değildir.

Birçok yeni uzaktan kontrol fonksiyonu ile daha sezgisel, kolay ve hızlı bir şekilde çalışabilirsiniz. Olanaklarınızı genişletin ve bugün online toplantılar için TeamViewer 7 kullanmaya başlayın.

Programın kullanımı çok kolaydır. Ücretsiz olarak indirin ve kurulumu yapın. Programı çalıştırdığınız zaman size ait olan ID numarası ve parolayı gösterecektir. Bağlanmaya çalıştığınız uzaktaki bilgisayarlara ait ID numarası ve parolayı girerek bağlantı sağlayabilirsiniz. Bağlantı gerçekleştikten sonra uzaktaki bilgisayarın karşısında oturur gibi kullanmaya başlayabilirsiniz.

TeamViewer 7 Bilgileri

Sürüm: TeamViewer 7

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Boyutu: 4.8 MB

Sistem: Windows 10, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • 1 Ağustos 2013

    Cok guzel

"TeamViewer 7.0.12313 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status