Ts3 Client 32 Bit Son Sürümü

TS 3 Client Türkçe: TeamSpeak 3 Client Türkçe Online bağlantılı oyunlarda klanlar arası görüşmeler yapılabilmesi için kullanılan bir programdır. Teamspeak3, genelde oyunlarda  Programı yükleyip giriş yaptıktan sonra aynı server adresiyle giriş yapan tüm arkadaşlarınızla ücretsiz ve kesintisiz ve sınırsız konuşabilirsiniz.

TeamSpeak 3 Client 3.0.9 sürümünün XP, Vista, Windows 7 32 Bit işletim sistemleri ile uyumlu sürümüdür.

TeamSpeak 3 Özellikleri

Bizim nesil TeamSpeak 3 yazılımı yüksek derecede selefine oranla geliştirilmiş. Yeni başlayanlar için, hem İstemci ve Sunucu artık Windows için esnek çapraz platform çözümü (32bit ve 64bit) gibidir, Mac OS X (Intel ve PPC) ve Linux (32bit ve 64bit). Tüm platformlar 100% özelliği uyumlu ve zengin özelliklere sahip çok olursa olsun hangi platform, tüm yeni özellikler bütün platformlardaki TeamSpeak 3 lansmanı tarihte olacak kullanım.

Mühendislerimiz yeniden yere kadar TeamSpeak performans ve uyumluluğu arttırmak için C + + ile kod yazdım. Bu TS3 doğal ikililer çeşitli hedef işletim sistemleri için aynı kod tabanı inşa sağlar.

TeamSpeak 3 de sağlam bir çapraz platform Software Development Kit (SDK) olan mevcut ürün veya çevrimiçi oyunlar dahil olmak üzere hizmetleri, sanal dünyalar, eğitim programları, askeri simülatörleri, ya kadar binlerce kullanıcı gerektiren herhangi bir uygulama içinde tam özellikli ses entegrasyonu sağlayan içerir kristal berraklığında, eşzamanlı sesli iletişim.

  • Geliştirilmiş Ses Kalitesi ve Gecikme
  • Bar Raising
  • 3D ses efektleri çok çekici
  • Güçlü İzinler Sistemi
  • Geliştirilmiş Güvenlik ve Gizlilik
Aranan kelimeler; teamspeak 3 indir, teamspeak 3 download gezginler, teamspeak3 indir gezginler, team speak 3 indir gezginler, team speak 3 indir, team speak 3 gezginler indir, ts3 download gezginler, ts 3 indir, teamspeak 3 gezginler download, teamspeak 3 gezginler indir

Boyutu: 29,97 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"TeamSpeak 3 Client 3.0.9 Türkçe İndir – 32 Bit" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status