March 25, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin TeamDrive Uygulaması

TeamDrive; Android mobil cihazlar için ücretsiz dosya yedekleme, dosya paylaşma, dosya senronize etme – eşitleme uygulamasıdır.

Synchronization-Senkronizasyon; TeamDrive ile verilerinizi kolay ve otomatik olarak çeşitli bilgisayarlar ve akıllı telefonlar arasında senkronize edebilirsiniz. TeamDrive ile arkadaşlarınız, aileniz ya da iş arkadaşları ile müzik, görüntü, belge veya herhangi bir tür klasörleri paylaşmak çok kolay. TeamDrive tüm standart işletim sistemleri için kullanılabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Photo upload-Fotoğraf yükleme; TeamDrive uygulaması ile TeamDrive Space/Folder içine doğrudan fotoğraf yükleme içermektedir.

TeamDrive - screenshot thumbnail

Offline synchronization-Çevrimdışı senkronizasyon; Bir TeamDrive sunucusu kullanarak bir veya daha fazla bilgisayar veya akıllı telefonlar çevrimdışı bile mümkün güvenilir veri senkronize edebilirsiniz. En kısa sürede cihazın internet erişimi kavuşur gibi, veriler otomatik olarak eşitlenir. Bu nedenle Internet bağlantısı olmadan, örneğin, bir uçak veya tren üzerinde belgeler üzerinde çalışabilirsiniz.

Güncellendi: 8 Ağustos 2013

Boyut: 8,2 Mb

Mevcut Sürüm: 3.0.138

Gereken Android sürümü: 2.2 ve üzeri

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"TeamDrive İndir – Android" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status