March 24, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Tarayıcı Önbellek Videoları Çevrimdışı İzleme Programı

Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Safari vs tarayıcılardan izlediğiniz videoları, çevrimdışı olduğunuz zaman da izlemek ister misiniz?

Bu yardımcı program sayesinde web tarayıcılardan izlediğiniz videoları, önbellekten alarak internet olmadan tekrar bu videoları izlemek ve bilgisayarınıza kaydetme imkanı sunan ücretsiz bir program.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir web sitesinde bir video izledikten sonra, izlediğiniz videoları çevrimdışı olarak izlemek isteyebilirsiniz ve yerel disk içine video dosyasını kaydetmek isteyebilirsiniz. VideoCacheView programı, tarayıcınızın önbelleğine saklanan video dosyasını, önbellekten ayıklamak veya izlemek için bilgisayarınıza kaydetmek için yardımcı olan ücretsiz ve Türkçe bir program.

VideoCacheView otomatik olarak Internet Explorer, Mozilla tabanlı web tarayıcıları (Firefox dahil), Opera ve Chrome kullandığınız tüm tarayıcıların önbelleğini tarar ve şu anda kayıtlı olan tüm video dosyalarını bulur. Videoları oynatmak / izlemek için başka bir klasöre önbelleğe video dosyalarını kopyalamak için izin verir. Flv dosyalarını oynatmak için yapılandırılmış bir film oynatıcı varsa, o da tarayıcınızın önbelleğine doğrudan video oynatmak için izin verir.

VideoCacheView programının XP, Vista, Windows 7, Windows 8 32/64 Bit ile uyumlu sürümüdür.

VideoCacheView İndir – Download

Boyutu: 125 Kb

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Tarayıcı Videoları Çevrimdışı İzleme Programı İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status