March 23, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Windows 64 Bit Sistem Yönetme ve Optimizasyon Programı

Sistem Nucleus düzenleme ve sistem kaynakları & ayarları yönetmek, bu görevleri kolaylaştırmak için tasarlanmış tek bir arayüz halinde çok sayıda araç işlevselliğini birleştirerek, görüntüleme için güçlü bir araçtır.

System Nucleus programının XP, Vista, Windows 7 64 Bit işletim sistemleri ile uyumlu sürümüdür.

Sponsorlu Bağlantılar

Başlangıç menüsü, kurulu programlar, konfigürasyon raporları, sistem araçları, disk ve sürücü analizleri dışında yedekleme – geri yüklemeve kişiselleştirilebilir arayüz programın ekstra özellikleri olarak karşımıza çıkıyor.

İşletim sisteminizle ilgili çok detaylı raporlamalar yapan program bu açıdan alt düzey kullanıcılara karmaşık gelebilir. Ancak programın sekmelerle çalışan arayüzünde pek çok optimizasyon işlemi çok kısa sürede yapılabilir. Windows’un başlangıç menüsünden ulaşılamayan onlarca uygulaması olduğunu düşünürsek System Nucleus’un 5 ana kategoride (Güvenlik, Sistem, Network, Yönetici Araçları ve Diyagnostik & Onarma) topladığı araçların yönetimi bir hayli kolaylaşıyor. Böylece aynı anda birden çok uygulamayı kapatabilir veya birden çok programı sistemden kaldırabilirsiniz.

Program için gerekli: .NET Framework 3.5

Boyutu: 2,97 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"System Nucleus 64 Bit İndir (2.3.2)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status