March 24, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Fotoğraf Slayt Gösterisi Hazırlama Programı

SWF’n Slide bilgisayarınızdaki resimlerden slayt gösterisi hazırlama programıdır. Arka plan müziği ekleyerek veya kendi sesinizle fotoğraf slayt gösterileri oluşturabilirsiniz.

SWF ‘n Slide Standard Edition ve Pro Edition sürümleri mevcuttur. Her ikisi de birkaç dakika içinde profesyonel slayt gösterileri oluşturmak için dijital görüntü ve sesinizi almanız için son derece kolay programlardır.

Sponsorlu Bağlantılar

SWF’n Slide proje dosyaları .sns formatında kaydeder. Görüntüleri yeniden boyutlandırma, kırpma, döndürme, çevirme ve filtreleme gibi düzenleme araçları içerir. 3 boyutlu albüm yapma imkanı sunar. Önemli anlarınızı büyük ekranda daha kaliteli ve 3 boyutlu olarak görüntülemek için yardımcı olacaktır.

swfn-slide-pro

150’den fazla geçiş efektleri, arka plan özel efektleri, pan / zoom kamera efektleri, otomatik olarak slayt sunusunu sese göre ayarlama ile kullanıcılar için faydalı bir programdır.

SWF’n Slide Pro ile hazırladığını slayt gösterileri SWF, MOV ve diğer biçimlerde kaydedebilir veya ekran koruyucu yapabilirsiniz.

SWF’n Slide Pro Bilgileri

Sürüm: SWF’n Slide Pro 1.031

Boyut: 3.47 MB

Lisans: Deneme

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • can
    9 Mayıs 2012

    teşekkürler

"SWF’n Slide Pro İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status