Web Kamerası İle Video Kaydetme ve Fotoğraf Çekme Programı

Super Webcam Recorder indirSuper Webcam Recorder video akışını ve anlık görüntü yakalamaya yardımcı olmak için tasarlanmış basit, tam özellikli bir webcam kayıt programıdır. Bilgisayarın web kamerası ile video kaydetmek isteyenler için mükemmel bir program. Program sadece webcam ile kayıt yapmak değil ayrıca, kaydettiğiniz dosyalar üzerinde tam bir kontrol sağlıyor. Çekilen videolar AVI, WMV formatında kaydedilebilir. Ayrıca dosa biçimini, codec, video boyutu, ses kaynağı, örnekleme oranı, kanal, video çözünürlüğü ve bitrate özelliklerini tanımlayabilirsiniz. WMV için, farklı kullanım alanlarına yönelik önceden tanımlanmış profilleri, listeden seçebilirsiniz.

Super Webcam Recorder webcam kayıt programı ile video sıkıştırma ve sıkıştırma kalitesini seçebilirsiniz. AVI / WMV dosyası için video kayıt yapabilirsiniz. Hareketsiz anlık görüntü alabilirsiniz. Kısacası web kamerası ile fotoğraf çekebilirsiniz. Tek bir tıklama ile bir dizi görüntüleri yakalayabilirsiniz.Videolardan hareketsiz görüntüler yakalayabilirsiniz. Bu program ayrıca videodan resim alma yapma imkanı sunuyor. Video içindeki resimleri bu program ile alabilirsiniz.

Sonuç olarak web kamerası ile video kayıt yapmak veya fotoğraf çekmek istiyorsanız Super Webcam Recorder programını denemenizi tavsiye ederim.

Sürüm: Super Webcam Recorder 4.2

Boyutu: 2.66 MB

Lisans: Deneme

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Ücretici: Zeallsoft

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Super Webcam Recorder İndir – Webcam İle Video Kaydetme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status