March 30, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz altyazı düzenleme programı

Subtitle Workshop verimli ve kullanışlı Windows sistemler için ücretsiz altyazı düzenleme programıdır. İhtiyacınız olan tüm altyazı formatlarını destekler ve altyazı düzenleme programından istediğiniz tüm özelliklere sahiptir.

Subtitle Workshop altyazı oluşturma / düzenleme / dönüştürme görevlerini neredeyse bir zevk haline getirir, dostane ve sezgisel arayüz, menülere kolay erişmenizi sağlar ve gelişmiş işlevler ve kayda değer bir hız ve istikrar ile özelliklere sahip olmalı ve altyazı düzenleme süresini büyük ölçüde azaltıyor. Yazım denetimi işlevi ve görevi daha da kolaylaştıracak gelişmiş bir video önizlemeözelliği içerir.

Sponsorlu Bağlantılar

Gelişmiş ve kolay OCR hataları için metin komut dosyalarını özelleştirmek, onarım, düzenli ifadeler kullanma imkanı sunuyor. Güçlü ve tamamen özelleştirilebilir hata tespit motoru. Hataları ana listede işaretleme imkanı. Altyazı yüklemesinde isteğe bağlı otomatik kontroller / düzeltmeler.

Subtitle Workshop kullanım açısından kolaylıklar sunar. Ayarlanabilir kısayollar ile klavye ile daha hızlı kontrol sağlar. Birbirinden düzel arayüzler arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Çok seviyeli geri alma ve yenileme seçenekleri ile hata yapmaktan korkmayın. NHunspell motorunu kullanarak yazım denetimi yapabilirsiniz.

Subtitle Workshop son sürüm linki eklenmiştir.

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Subtitle Workshop 4 BETA 4 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status