September 18, 2021


Web Dizayn ve Tasarım Programı

StudioLine Web Designer, tasarım, yayıncılık ve profesyonel web sitelerinin ortak bir kullanıcı arayüzüne dönüştürülmesini sağlayan web dizayn programıdır.

Entegre görüntü editörü ve arşivi ile web tasarımı imkanı sağlar. Kolaj oluşturun, resim düzenleyin ve grafik efektlerini doğrudan sayfa düzenleyicisinde kullanın ve anında sonuçları göreceksiniz. Medya araştırmacısı ile medya varlıklarınızı kullanın; fotolar, grafikler, videolar ve ses parçaları. Resim araçları (filtreler), web sayfası düzeniniz üzerinde çalışırken gerektiğinde uygulanır. Sayfa şablonları, cetveller ve kılavuz yöneticinin yardımıyla tasarım öğelerinizi tam ve tutarlı bir şekilde konumlandırmanıza olanak tanır. Kullanıcı dostu site gezintisi için menüleri ve alt menüleri kolayca oluşturun.

StudioLine’da, resimler dikdörtgen şekillerle sınırlı değildir. Resmin gerçek şekli, yalnızca StudioLine düzenleyicisinde değil, aynı zamanda yayınlanan web sayfasında tıklanabilir alan olduğunu belirtir. Bu, geleneksel “görüntü eşlemeleri” oluşturup korumak zorunda kalmadan görüntülerin karmaşık katmanlamasını sağlar.

Harici görüntü düzenleme yazılımına veya HTML veya CSS söz dizimi öğrenmeye gerek yoktur. StudioLine ile entegre görüntü araçlarını kullanarak grafik öğelerinizi kolayca tasarlayabilirsiniz.

Metin ve resimleri otomatik olarak bir ızgarada düzenlemek için Tasarım Öğeleri adı verilen akıllı konteyner nesnelerini kullanın. Çeşitli ayarlar yatay ve dikey hizalama, boşluk ve kenar boşlukları gibi düzen kurallarını kontrol eder. Bu bilgilerle StudioLine, içerdiği metinleri ve görüntüleri mevcut sütun genişliğine uyacak şekilde dinamik olarak yerleştirecek ve hizalayacak.

studioline-web-designer

Sınırları, arka plan renklerini ve arka plan görüntülerini tanımlayarak, tasarım öğeleri menü başlıkları ve gezinme çubuklarının yanı sıra sayfa üstbilgileri ve arka planlar oluşturmak için idealdir.

Beyaz dengesi, keskin olmayan maske veya başka bir RGB karıştırıcı gibi birçok görüntü aracı mevcuttur. Tüm düzenleme adımları yıkıcı değildir; Bunlar bir veritabanında saklanır ve orijinal görüntü dokunulmadan kalır.

Birkaç hızlı adım ve fotoğraf setiniz slayt gösterisi olarak gösterilecek, web’de galeri olarak veya CD / DVD’ye yazılmış olarak yayınlanacak veya çemberinize e-posta yoluyla gönderilecektir.

StudioLine MediaCenter’ın etkileşimli bir slayt gösterisi için gerekli HTML kodunu hazırlamasına ve web sitenizin herhangi bir yerine yerleştirmesine izin verin. Çekici bir slayt gösterisinde resimlerinizi sunarak ziyaretçilerinizi kamaştırın.

MediaCenter’da resim eklemeniz veya çıkartmanız yalnızca slayt gösterilerinizi değiştirmek için gereklidir; web sitenizi her defasında manuel olarak güncellemenize gerek yoktur.

StudioLine Web Designer Bilgileri

Sürüm: StudioLine Web Designer 4.2.28

Boyut: 112.56 MB

Lisans: Deneme sürümü

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7

Üretici: H&M Software

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"StudioLine Web Designer İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status