March 30, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

StartBar8: Windows 8 başlat menüsü ekleme programı.

StartBar8, Windows 8 masaüstüne klasik Başlat Menüsü (Start Button) eklemeyi sağlayan gelişmiş bir programdır.

Masaüstü sol kenara doğru farenizi hareket ettirdiğiniz açılır pencere çıkacaktır. StartBar8 kişisel kütüphaneler için, bir dosya gezgini için, gerçek bir başlangıç ​​menüsüne erişim sağlayan ve daha bir çok, Windows 8’i sorunsuz entegre eder.

Sponsorlu Bağlantılar

StartBar8 programını diğerlerinden ayıran özellik, hem klasik masaüstünde hem de Win8 Metro başlangıç arayüzünde erişim sağlamasıdır. Tam anlamı ile Win8’e adapte olup hem yeni arayüze uyum sağlıyor hem de klasik görüntüyü sağlıyor. Fare ile ekranın sol tarafına hareket ettirdiğiniz zaman başlat menüsü ortaya çıkacak.

Windows 8 iki ayrı bölümden, ‘eski moda’ masaüstü ve yeni ‘modern’ bir arayüz, yeni bir başlangıç ​​ekranı ile ve ön planda her zaman çalışan yeni uygulamalar içine kullanıcı arayüzünü böler.

StartBar8 indir-windows 8 baslat menusu ekleme programi

Çoğunlukla zaten aralarında geçiş söz konusu olduğunda, biraz birbirinden kilitli olan bu iki ayrı arayüzler alışması gerektiğini anlamışlardır.

Eğer sadece belirli bir dosya için bir sistem ayarını kontrol, ya da bir masaüstü programı başlatmak istedim rağmen, birkaç fare tıklaması, anahtarları gerektirir ve hızlı iken, modern bir arayüz üzerinde masaüstünde şey erişmek ve geri bir uygulama almak için döner .

StartBar8 ile Windows 8 çok daha kolay!

Boyutu: 16.89 MB

Lisans: Deneme Sürümü (14 günlük)

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"StartBar8 İndir (1.0.1)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status