March 23, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Start Menu 8: Windows 8 Başlat Menüsü Ekleme Programı

IObit Start Menu 8, Windows 8 de eksik olan klasik Star Menu/Başlat Düğmesi’ni geri getiriyor. IObit Start Menu 8, sunulan en iyi ücretsiz Windows 8 Başlat Menüsü programlarından biridir. Windows 8 Metro ve Masaüstü arayüz arasında kolay geçiş sağlıyor. Bu Başlat düğmesi sayesinde daha kolay program ve dosyalara ulaşabileceksiniz.

IObit Start Menu 8 (Start Menu 8 for Windows 8) tamamen ücretsiz, kolay kullanımlı ve özelleştirme imkanı sunan güzel bir program. Aslında Windows 8 Metro arayüze alıştığınız zaman daha kolay olduğunu göreceksiniz. Yine de, Başlat Menüsü olsun diyorsanız bu programı kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

IObit Start Menu 8, özellikle Windows 8 için tasarlanmıştır. Windows Başlat Menüsü ile her zaman çalışmak ve Windows 8 yeni Metro başlangıç ​​ekranına alışık olmayan kullanıcılar için mükemmel bir çözüm sunuyor. Bu akıllı araç, Windows 8 başlangıç ​​düğmesine ve Windows 8 Başlat Menüsü de geri getirir ve Metro başlangıç ​​sayfasına atlamak için seçenek sunuyor, sadece masaüstünde çalışan kullanıcıların doğrudan Windows 8 masaüstüne önyükleme için izin verir.

IObit Start Menu 8

Boyutu: 6.71 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"IObit Start Menu 8 İndir (1.4.0)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status