March 22, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Casus yazılımlara karşı koruma ve kaldırma programı

Casus yazılımlar özellikle tarayıcı eklentileri, arama motorları, ana sayfa ayarları olarak yüklenir ve reklam içermektedir. Zararlı yazılım içeren sitelerden veya dosyalardan yüklenir ve kaldırması çok zor olmaktadır. Spyware Terminator reklam yazılımlarını tespit etmek ve bilgisayardan kaldırmak için yardımcı olan faydalı ücretsiz bir programdır. Türkçe dil desteği sayesinde kolay bir kullanım sunar.

Spyware Terminator ücretsiz olarak indirin ve kurulumu yapın. Kurulumu yaptıktan sonra bir tarama başlatın. Tarama tamamlandıktan sonra eğer bilgisayarınızda casus yazılımlar varsa hepsini listeler. Tespit edilen zararlı yazılımları tek bir tıklama ile kaldırmak mümkündür. Casus yazılımların bir başka özelliği ise bilgisayardan her ne kadar kaldırsanız da, tarayıcı üzerinde etkisini devam ettirmektedir. Bunun için, Spyware Terminator ile bu yazılımları kaldırdıktan sonra tarayıcı ayarlarında değişikler yapın. Bu sayede artık herhangi bir etkiler olmayacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Casus yazılımların amacı bilgilerinizi çalmak veya illegal yöntemlerle para kazanmaktır. Daha öncede söylediğimiz gibi siz hiç farkında olmadan yüklenir. Bunun için en iyi çözümlerden birisi gerçek zamanlı olarak koruma sağlayan antivirüs programlar kullanmak ve ayrıca Spyware Terminator ve benzeri casus yazılım koruması sağlayan programlar kullanmaktır.

Spyware Terminator sadece spyware reklam yazılımları değil ayrıca adware, keylogger, truva atı, trojan, kimlik avı dolandırıcılığı yapan yazılımlara karşı da koruma sağlar.

Spyware Terminator gelişmiş ve hızlı bir tarama sistemine sahiptir. Zararlı gördüğü yazılımları sizin için karantinada bekletebilmektedir. Programın tanıyamadığı fakat zararlı gördüğü yazılımları incelemesi için program merkezine de gönderebilmektesiniz. Türkçe arabirime sahip Spyware Terminator sürekli güncellenen bir program, veritabanını otomatik olarak güncelleştirirseniz tüm yeni tehlikelere karşı da güvenliğinizi sağlamış olursunuz.

Spyware Terminator son sürüm linki eklenmiştir.

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Spyware Terminator 2.6.9.132 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status